“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні



Подписаться на рассылку




КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Матеріали для грантоотримувачів

 Аплікаційна форма УЖФ


Рекомендації до звітування

Форми фінансової звітності

 

Логотип УЖФ (скачать)

 

UWF_logo

 

Загальні рекомендації
щодо виконання проектів, підтриманих УЖФ
в рамках програми «Перший крок до успіху»

Дотримання рекомендаційдопоможе уникнути помилок та вчасно підготувати усі документи, необхідні для звітування за грантом.

 

Якщо в організації-грантоотримувача виникають будь-які запитання під час виконання проекту чи звітування за грантом, відповіді на які не розкриті у даному документі або вимагають роз’яснення, варто звернутись до координатора молодіжної програми «Перший крок до успіху» Анни Кононенко за тел. (095) 2829965 або написати на електронну скриньку a.kononenko@uwf.org.ua.

Оформлення електронних листів

Надсилаючи на електронну скриньку УЖФ лист, який стосується діяльності в межах наданого гранту (запитання, уточнення, прохання тощо), необхідно обов’язково керуватись такими правилами:

1)      Зазначити у темі листа коротку причину звернення (не більше 5-7 слів). Наприклад: «Запит на подовження терміну дії гранту».

2)      У тілі листа обов’язково вказати номер договору на грант, а також прізвище та ім’я того, хто цей лист надсилає (бажано із зазначенням посади в організації).

3)      Якщо до листа додаються файли, то вони повинні бути відповідно названі. Наприклад: «Лист», «Змістовний звіт».

 

Подовження терміну дії гранту

Якщо у організації-грантоотримувача з’являється необхідність подовжити термін дії гранту, вона має здійснити такі кроки:

1.      до закінчення терміну дії гранту надіслати на електронну скриньку a.kononenko@uwf.org.ua відсканований лист-запит на ім’я директора МБФ «Український жіночий фонд» Бондар Олесі Анатоліївни з проханням подовжити термін дії гранту та поясненням причин такої необхідності. Лист краще формувати на бланку організації;

2.      отримати на електронну скриньку організації підтвердження змін на подовження;

3.      оригінал листа-запита на продовження терміну дії договору (з підписом та печаткою) надіслати разом зі звітами за грантом.

 

Внесення змін до бюджету гранту

У випадку необхідності внесення змін в бюджет, якщо перерозподіл коштів між статтями складає більше 10%, організація-грантоотримувач повинна узгодити ці зміни з УЖФ. Для цього необхідно:

1.    до здійснення сплати коштів за зміненим бюджетом надіслати на електронну скриньку a.kononenko@uwf.org.ua відсканований лист-запит на ім’я директора МБФ «Український жіночий фонд» Бондар Олесі Анатоліївни з проханням затвердити зміни до бюджету. Обов’язковим є повідомлення причини внесення змін до бюджету. Лист краще сформувати на бланку організації (див. Додаток 2).

2.    отримати на електронну скриньку організації письмовий дозвіл від УЖФ на внесення таких змін;

3.    оригінал листа-запита на внесення змін до бюджету (з підписом та печаткою) надіслати до УЖФ разом зі звітами за грантом.

 

Під час реалізації діяльності грантоотримувачам Фонду необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

-       Посилатися на фінансування проекту Українським Жіночим Фондом під час заходів, що відбуватимуться в рамках проекту – круглі столи, зустрічі, презентації тощо, а також в усіх друкованих та електронних матеріалах, створених в рамках проекту:

·         Будь-яке повідомлення  стосовно проекту, включаючи такі, що надаються під час  заходів та в мережі Інтернет, мають зазначати, що «Проект <Назва проекту Набувача> реалізується в межах молодіжної програми «Перший крокдо успіху» за підтримки Міжнародного благодійного фонду  «Український жіночий фонд». При цьому вказується символіка зазначених  організацій (логотипи).

·         Будь-яка публікація у будь-якій формі та будь-якого обсягу, в тому числі в мережі Інтернет, повинна включати наступну фразу: «Цей документ (брошуру тощо) надруковано за фінансової підтримки МБФ «Український жіночий фонд» в межах програми «Перший крок до успіху». Відповідальність за зміст документ (брошуру тощо) несе … (назва організації). Інформація, яку представлено в документі (брошурі тощо), не завжди відображає погляди МБФ  «Український жіночий фонд». При цьому вказується символіка зазначених організацій (логотипи).

-                   Надсилати на погодження до Фонду макети будь-яких матеріалів, які будуть видаватися в рамках підтриманого проекту.

-                   Під час реалізації проекту підтримувати зв’язок з менторкою та запрошувати її на основні події  проекту.

 

 

 

Проміжна змістовна звітність

Для поточного моніторингу проектів Фонд застосовує методику отримання короткої поточної звітності, проводить проміжну оцінку та надає консультативну допомогу для грантоотримувачів в рамках програми «Перший крок до успіху». Для цього Вам необхідно:

- до кінця першого місяця реалізації проекту надсилати у Фонд на скриньку a.kononenko@uwf.org.ua  графік реалізації проекту із зазначенням попередніх дат проведення основних заходів. Представниці Фонду з метою моніторингу та оцінки проекту будуть відвідувати заходи, тому потрібно вказувати точну інформацію про дату і місце проведення заходу;

- повідомляти Фонд про будь-які зміни у плані реалізації проекту у 15-денний термін протягом всього терміну реалізації проекту, написавши лист на скриньку a.kononenko@uwf.org.ua;

- надсилати до Фонду на скриньку a.kononenko@uwf.org.ua інформацію, включаючи фото, про різні публічні заходи за проектом (круглі столи, тренінги, конференції, флеш-моби, виступи на радіо чи ТБ тощо), а також посилання на різні статті для того, щоб ми могли розміщувати цю інформацію на сайті Фонду та на сторінці Фонду в мережі Фейсбук.

- взяти участь у скайп-зустрічі з координатором програми та надати інформацію щодо перебігу проекту.

- до кінця третього місяця реалізації проекту заповнити та надіслати на адресу a.kononenko@uwf.org.ua короткий проміжний змістовний звіт (форма звіту буде надіслана додатково)

  Висока якість та вчасність звітування підвищують вірогідність підтримки ваших наступних проектів та залучення вас до інших ініціатив Українського Жіночого Фонду.

Бажаємо успішного втілення в життя Вашого проекту!

 



НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP