“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Успішні історії

Успішна історія випускниці Програми Філюти Катерини
“Мені хотілося відкрити для себе щось нове, тому з впевненістю можу сказати, що моя цікавість до всього мені й допомогла. На той час ще навчалася в університеті і хотілося щось зробити для свого рідного містечка. Ідея проекту відразу мені сподобалася та керівникові організації, від якої я йшла на конкурс”
Успішна історія випускниці Програми Салівончик Оксани
Не дивлячись на те, що жінка-лідер повинна бути організована, комунікабельна, мудра та інколи навіть прагматична, для Оксани найголовніша якість сучасної лідерки у тому, щоб бачити прекрасне в людях і в тому що нас оточує: “А ще — позитивно ставитись до невдач і розуміти, що це не лише наші поразки, а й наші уроки, які ми маємо засвоїти та ніколи не повторювати. Найголовніше! Успішна жінка — це щаслива жінка, яка живе в гармонії із собою та світом!”
Успішна історія випускниці Програми Руслани Бондаренко
“Мій рецепт успіху – це постійна робота над собою, самонавчання, саморозвиток, пізнавання нових сфер. Не можна зациклюватися на чомусь одному і думати, що це верхня межа успіху. Світ занадто різноманітний для того, щоб зупинитися на досягнутому!”
Успішна історія випускниці Програми Марини Шегери
Незважаючи на те, що поняття лідер сьогодні дуже популярне, інтерпретувати його можна по-різному. Так, на думку Марини, сучасну жінку-лідера вирізняє не так цілеспрямованість, як те, що йти до мети варто з надійною командою
Успішна історія випускниці Програми Мартинюк Ірини
Кожній людині хоча б раз у житті випадає шанс змінити світ на краще. Щоденно ми помічаємо проблеми, але не часто задумуємось, як їх вирішити. Саме тому, коли Ірина почула про конкурс міні-грантів від Українського Жіночого Фонду, відразу ж відчула, що цей шанс доля дарує і їй.
Успішна історія випускниці Програми Юлії Котельнікової
Вперше про конкурс міні-грантів Юлія дізналась з соцмереж, шукаючи чергові можливості для втілення своїх задумів. Дівчина інженер-еколог за освітою, то ж, багато її ідей та проектів, пов'язані саме з екологічною тематикою.
Успішна історія випускниці Програми Симончук Галини
Труднощі завжди з'являються на шляху сильних особистостей, інакше б не було розвитку — запевняє ще одна переможниця програми “Перший крок до успіху” Галина Симончук.
Успішна історія випускниці Програми Московченко Валерії
Оптимізм та ідейність — ось що вирізняє ще одну переможницю програми “Перший крок до успіху” Валерію Московченко. Упевнена в собі, щира дівчина, у чиїй голові завжди безліч цікавих, а іноді і трохи божевільних, сміливих ідей, вирішила брати участь у проекті Українського Жіночого Фонду, щоб реалізувати ідею, яка тривалий час не давала їй спокою.
Успішна історія випускниці Програми Карпів Тетяни
“Треба відчиняти двері навіть тоді, коли на Вас не чекають!” Такого принципу у своєму житті дотримується ще одна учасниця проекту “Перший крок до успіху” — Тетяна Карпів. Сповнена енергії та таланту, дуже активна та неймовірно позитивна дівчина, безумовно, стала одним з яскравих лідерів у рідному місті Луцьку.
Успішна історія випускниці Програми Віхрової Вікторії
Успіх — це сукупність вольових рис характеру. У цьому запевняє ще одна учасниця програми “Перший крок до успіху” — Вікторія Віхрова. Силі волі та заповзятості якої можна тільки позаздрити. Дівчина має не лише безліч ідей та енергії для реалізації різних ініціатив, а й вирізняється поміж інших цікавим поглядом на життя, внутрішньою філософією та цінностями, якими вона керується, впевнено крокуючи дорогою свого як приватного, так і професійного життя.
Традиційна зустріч переможниць конкурсу 2014 року та учасниць програми "Перший крок до успіху"
Відбулась урочиста зустріч переможниць програми 2014 року та учасниць 5-денної Школи посилення організаційної спроможності ГО для учасниць програми 2006-2013рр.
"Крокую до успіху" - Белла Антонян-Шевчук, переможниця 2011 року.
Два роки після перемоги в програмі. Белла крокує до власного успіху. А ми раді, що вона крокує разом з нами.
Відео-історії проектів 2012 року
За ініціативи Ганни Тарканій, переможниці програми у 2006 році, в рамках проекту "Створення молодіжних відео-роликів на соціально важливу тематику" окрім інших були створені відео-роліки про соціальні ініціативи інших учасниць програми, які реалізовувались по всій території України.
Успішні кроки переможниць програми. Наталія Кривой, місто Житомир
Організація під керівництвом Кривой Наталії отримала новий грант від управління у справах сім"ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Бажаємо успішного втілення проекту!
Історія одного проекту, Плюта Христина
Христина Плюта повідомляє про нові події власного проекту.
«Успішні заходи поточного проекту» Кіт (Плюта) Христина, м. Львів, переможниця 2007 року.
В рамках проекту «Гендерна освіта у районних школах Львівської області» розпочато проведення тренінгів для учнів середніх загальноосвітніх шкіл Миколаївського та Пустомитівського районів Львівської області.
«Історія одного проекту» - Заник Христина, переможниця 2007 року
Протягом 2011 року в місті Коломия реалізовувався проект "Школа активної молоді".
«Крокую до успіху» - Чабаненко Тетяна (Костіна), переможниця програми у 2007 році. м.Сімферополь
Тоді – юна студентка першого курсу, тепер – випускниця вузу. Лише п’ять років, але за ними ціле життя.
«Історія одного заходу» - Вдовічен Анастасія, переможниця програми у 2010 році, м.Охтирка, Сумська обл.
В березні в Охтирському центрі соціальної адаптації для дітей, чиї батьки є трудовими мігрантами на базі євроклубу „Євро Stella” Охтирської гімназії, відбувся черговий тренінг, котрий проводився Анастасією Вдовічен.
«Крокую до успіху» - Гаврилова Анастасія, переможниця програми у 2008 році, м.Миколаїв
Незважаючи на те, що всі вважали це божевіллям. Це було важко і цікаво. Пройшов рік. Тепер люди, коли знайомляться зі мною і чують українську мову, говорять, що вони поважають мене і мій вибір. І це найкраща нагорода!
«Рік після перемоги» - Яна Вертеба, переможниця програми у 2010 році, м. Маріуполь
«Невже все закінчилось…!?», - подумала я, чи то зі смутком, чи то з радістю, коли остання учасниця залишила конференц-зал...
«Крокую до успіху» - Козлюк Ольга, переможниця програми у 2006 році. Рівненська обл., с.Камянка
Що цікавого могло статися з провінційною, шістнадцятирічною дівчинкою після того, як вона посиділа за одним столиком з Машою Єфросиніною? Не треба бути Шерлоком Холмсом, аби зрозуміти, що я перетворилася на зірку.
«Крокую до успіху» - Дехтярьова Оксана, переможниця програми у 2007 році. м.Луганськ
Я дуже пишаюся тим, що колись два роки тому дівчинка з Луганська, трохи хвилюючись і не знаючи, що буде далі, приїхала до Києва на зустріч з відомими жінками, отримала безмежний досвід, який зараз є невід’ємною складовою всіх моїх досягнень та успіху.
Щербакова Валерія. Запорізька обл., м. Мелітополь Проект «Шукачі скарбів».
Організація зайнятості сільської молоді та відродження духовних цінностей шляхом залучення підлітків до розробки туристичного маршруту та проведення екскурсій по рідному краю, відродження народних промислів та виготовлення сувенірної продукції.
Твардовська Віта Миколаївська обл., м. Снігурівка Проект «Здорова дитина - здорова нація».
Збереження і зміцнення здоров"я населення міста Снігурівка шляхом проведення інформаційно-освітньої роботи, відкриття спортивного залу у школі та організація спортивних секцій за участю людей з обмеженими можливостями.
Самійленко Юлія Полтавська обл., с. Нові Мартиновичі Проект «Души криниця».
Згуртування громади та сприяння проведенню культурно-масових заходів для жителів села Нові Мартиновичі (переселенці з радиаційно - забрудненої зони) шляхом розвитку їх творчого потенціалу - проведення пісенного фестивалю "Душі криниця".
Созонік Ольга Волинська обл., м. Луцьк
Сприяння усуненню ґендерних стереотипів на ринку праці та зменшення молодіжного безробіття у Луцьку шляхом підвищення рівня підготовки молоді віком 19-23 роки до успішного просування на ринку праці.
Багацька Любов Запорізька обл., м. Токмак Проект: «Молодіжна інформаційна сторінка «Медіа-палітра»
Створення, постійне наповнення та розповсюдження молодіжного інформаційного бюлетеня "Медіа-палітра" в рамках місцевого щотижневого друкованого видання задля сприяння розбудові демократії та громадянського суспільства в місті Токмак.
Мігалі Жанна Закарпатська обл., м. Ужгород Проект: «Нова сім’я»
Привернення уваги громадськості міста Ужгород до обдарованих дітей-сиріт. Надання можливості дітям продемонструвати те, що вони є гідними членами громади через організацію та проведення благодійного концерту.
Козаченко Ольга (Балюк Наталія) Львівська обл., м. Львів
Соціальний розвиток особистості молодих людей шляхом інтерактивних форм навчання в контексті громадської роботи, за філософією і етикою не насильства.
Білоусенко Юлія - Кривой Наталія Житомирська обл., м. Житомир Проект: «Соціалізація жіночої студентської молоді, в тому числі молодих матерів».
Соціалізація жіночої студентської молоді, у тому числі і молодих матерів, шляхом підвищення їх обізнаності щодо можливостей працевлаштування та набуття ними навичок асертивності через проведення тренінгової програми.
Штеюк Уляна Львівська обл., с. Вовків. Проект: «Відновлення театрально-обрядових традицій села Вовків».
Підвищення громадської активності мешканців села Вовків шляхом відновлення та поширення театрально-обрядових традицій, створення театральної студії.
Акопян Каріне. Кіровоградська обл., м. Кіровоград Проект: «Рівний доступ»
Сприяння подоланню соціальної ізольованості молодих людей з обмеженими можливостями Кіровоградської області шляхом залучення їх до інформаційно-просвітницьких заходів.
Алексійчук Христина. м. Херсон Проект: «Зробимо Херсон чистим!»
Привернення уваги до екологічної ситуації в регіоні, залучення молоді та представників міської влади Херсону до реалізації проекту очищення міста шляхом організації та проведення круглих столів, конкурсів, молодіжної акції "Зробимо Херсон чистим!".НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP