Наталя Карбовська: Учасниць перших років програми вже сьогодні можна часто побачити з екранів телевізорів, багато з них працюють в органах влади, політичних партіях, багато створили свої громадські організації і активно відстоюють свою життєву позицію і змінюють життя своїх громад на краще. Однозначно всі вони вже успішні!
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Програма «Перший крок до успіху»

 

 

«Перший крок до успіху»  - це молодіжна програма дівочого лідерства, започаткована у 2006 році. На сьогодні «Перший крок до успіху» - це одна з найбільш успішніших програм комплексної роботи з молоддю в Україні.

Мета програми - підвищення активної життєвої позиції дівчат-лідерок, залучення дівчат до активної участі у житті своїх громад і України в цілому. Проект спрямований на те, щоб залучити активну молодь (насамперед, жіночу аудиторію з сільської місцевості та віддалених регіонів) до доброчинної та громадської діяльності.
Щороку, активні, цілеспрямовані дівчата з різних куточків України беруть участь у конкурсі та стають учасницями програми «Перший крок до успіху», для яких вона відкриває безліч різноманітних можливостей для досягнення успіху.

За роки існування програми відбулося багато цікавих та значущих подій. Серед яких традиційні зустрічі переможниць конкурсу з Головою Наглядової Ради МБФ «Україна 3000», Дружиною Президента України Катериною Ющенко, авторкою популярних програм, народним депутатом України Ольгою Герасим’юк, акторкою Наталею Сумською, керівником Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента Ларисою Мудрак, танцівницею Оленою Шоптенко та іншими відомими й успішними жінками України. Досвід, досягнення та особисті рекорди жінок надихають і підтримують багатьох молодих амбіційних дівчат.

Учасниці програми знайомляться з роботою провідних вітчизняних та іноземних організацій, мають можливість дізнатися в чому секрет успіху цих компаній. Вони беруть участь у тренінгах з розвитку лідерського потенціалу, ґендерної чуйності, написання проектів. Під час зустрічей та на форумі «Перший крок до успіху» між дівчатами відбувається обмін цікавими ідеями, досвідом та народжуються нові спільні проекти.

 


Крім того, молоді лідерки мають можливість отримати фінансування від Українського Жіночого Фонду у вигляді міні-грантів для реалізації своїх задумів. Це перша серйозна та відповідальна спроба дівчат проявити свій лідерський потенціал, організувати команду та разом з нею принести позитивні зміни у свої громади. Ми можемо пишатися дівчатами, які створили власні громадські організації, реалізували проекти спрямовані на підтримку ґендерної рівності, покращення екологічної ситуації, допомогу дітям-сиротам, боротьбу з домашнім та дитячим насильством та багато інших.

Особливістю програми є постійна підтримка дівчат, які стали її учасницями в попередні роки. Це і інформаційна інтернет-розсилка, і запрошення до участі у різноманітних заходах, таких як Євразійський Регіональний саміт Всесвітнього Партнерства «Живі голоси», і номінування на участь у програмі обміну, що здійснюється Центром «Відкритий Світ» при Бібліотеці Конгресу США, і залучення до реалізації спільних проектів тощо.

Тож в багатьох містах та селищах України є дівчата, які разом з програмою зробили свій перший крок і тепер із впевненістю крокують до успіху.

Ми переконані у тому, що дівчата та молоді жінки відіграють особливу роль в житті країни. Саме тому програма «Перший крок до успіху» покликана надати поштовх, сприяти розвиткові та підтримати дівчат, які хочуть приносити користь своїм громадам, але мають мало можливостей, знань і досвіду, щоб реалізувати свої таланти.

 

 

Подивитися короткий фільм про програму можна тут

 

Якщо ви бажаєте брати участь у програмі «Перший крок до успіху»
або хочете допомоги молодим дівчатам стати успішними
запрошуємо вас до співпраці!
МБФ «Український Жіночий Фонд»

Адреса: 

вул. Чорновола, 27, офіс 221, м. Київ 01135
Телефон: (0 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua, anna@uwf.org.ua 
Веб сторінка: http://www.uwf.org.uaНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP