Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. В моєму житті було чимало випробувань, проте я навчилась повторювати собі й іншим людям, що все, що не робиться – тільки на краще, ні в якому разі не можна опускати руки! Поки ми боремось – ми живемо! Ільницька Юлія, переможниця 2012 року
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ

Конкурс відеоробіт «Заповідна Україна»

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні та
Ґете-Iнститут в Україні оголошують старт конкурсу відеоробіт "Заповідна Україна"

Конкурс, що відбудеться у номінаціях "Заповідна Україна" та "Немає іншого Дніпра",  започаткований з метою залучити екологічно активних людей до висвітлення сучасного стану природно-заповідного фонду держави та водних ресурсів басейну Дніпра, шляхів покращання стану країнської природи і збереження біорізноманіття.
 
Відеоконкурс "Заповідна Україна" є продовженням однойменного конкурсу фотографій, що відбувся у 2010 році. Учасниками змагання було адіслано більше 700 знімків, які були зроблені у заповідних угіддях нашої раїни. 50 кращих робіт у складі виставки "Заповідна Україна" у 2010-2011рр. проїхали шістьма регіонами країни.
 
Сьогодні серія візуальних проектів "Заповідна Україна" продовжується відеоконкурсом. Це шанс для творчих особистостей, небайдужих до заповідної природи, висловити свою думку за допомогою жанру відео. На конкурс приймаються відеороботи, що ілюструють красу та унікальність природно-заповідного фонду країни; проблеми, які постають перед заповідними територіями; унікальність, красу та проблеми басейну Дніпра й вплив людини на екологічний стан ріки; важливість збереження водних ресурсів та способи захисту водних ресурсів. Це можуть бути документальні хроніки або відеоколлажі, міні-фільми або повноцінні кінострічки - організатори конкурсу не обмежують творчу думку авторів та закликають підходити до теми найкреативніше.
 
Конкурс триватиме з 7 вересня до 7 листопада 2011 року. У рамках кожної номінації визначатимуться п'ять  переможців. Учасники, що посядуть перші місця, отримають цінні призи, інших буде відзначено пам'ятними призами від Гете Інституту в Україні та дипломами Програми розвитку ООН в Україні. До того ж кращі відеороботи увійдуть до збірки "Заповідна Україна" та до промо-відео про р. Дніпро, які побачить вся країна.
 
Відеороботи, що подаються на конкурс, повинні бути завантажені на офіційній сторінці конкурсу в мережі інтернет video.bigmir.net/theme/25.Передбачено також можливість відправити роботи поштою на електронних носіях.

Ці та інші умови змагання дивіться у Положенні про конкурс, або на сайті http://www.undp-gef-dnipro.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=1&Itemid=8&lang=ru

Організатори конкурсу:
Проект Програми розвитку ООН в Україні та Глобального Екологічного Фонду "Зміцнення управління та фінансової стійкості національної системи природоохоронних територій в Україні" та  Програма ПРООН-ГЕФ екологічного оздоровлення басейну Дніпра.
Міжнародний партнер конкурсу - Ґете-Iнститут в Україні.
Технічний партнер конкурсу - всеукраїнський портал Bigmir.net, який підтримує екологічний проект "Заповідна Україна" вже другий рік поспіль: у 2010 році Bigmir.net надав інтернет-платформу для проведення фотоконкурсу.
Екологічні партнери - Асоціація природоохоронних територій України та Українське товариство охорони природи.Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
У Парламенті відкрилася фотовиставка "Мами на передовій та в тилу"
Календар «Невидимий батальйон» переміг на Національному фестивалі соціальної реклами
Оголошується набір учасниць до другої Академії жіночого лідерства
Сюжет 5 каналу про результати дослідження "Невидимий батальйон" (відео)
У Запорізькій області почали роботу мобільні бригади для допомоги жінкам, постраждалим від насильства
Оголошення конкурсу грантів для жіночих НУОНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP