Наталя Карбовська: Учасниць перших років програми вже сьогодні можна часто побачити з екранів телевізорів, багато з них працюють в органах влади, політичних партіях, багато створили свої громадські організації і активно відстоюють свою життєву позицію і змінюють життя своїх громад на краще. Однозначно всі вони вже успішні!
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ

Запущено навчальну онлайн гру для підлітків проти домашнього насильства

9 вересня в мережі Інтернет з’явилася онлайн гра, покликана привернути увагу до питання домашнього насильства. Дана гра була розроблена в рамках інформаційної кампанії проти насильства «Залишайся Людиною». Розробка фінансувалась Європейським Союзом.

Гра доступна у соціальних мережах «ВКонтакте» та «Facebook» і націлена на підлітків. Вона показує гравцям різні віртуальні ситуації, пов’язані з насильством, де вони повинні обрати найбільш доцільний спосіб поведінки. Гра у розважальній формі змушує задуматись про насильство в своєму житті і житті оточуючих та стимулювати позитивну поведінку в реальному світі.

Всі охочі можуть долучитися до гри через вебсайт http://game.vsirivni.com.ua/game шляхом реєстрації на даному сайті, або використовуючи свої профілі «ВКонтакте» та «Facebook». Під час гри учасники обирають  тип поведінки  для вирішення конфліктних ситуацій, і, в залежності від вибору, отримують бали.
Кожен гравець, який пройшов гру до кінця, має можливість отримати приз – малиновий браслет зі слоганом «Залишайся Людиною», а кращі 100 гравців, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають у подарунок картку пам’яті у вигляді браслету.

«Незважаючи на свою привабливу та розважальну концепцію, гра несе дуже серйозне повідомлення про те, що завжди є альтернатива обранню шляху насильства або примиренню з насильством. Гравці зможуть взяти на себе роль свідка, агресора чи жертви в кількох віртуальних ситуаціях, пов’язаних з насильством, і в кожному випадку їм доведеться обирати, яким чином себе поводити. Це не лише змусить вас задуматись про проблему насильства, але і підкаже, яким чином ви як людина зможете впливати в реальному житті на зменшення рівня насильства і вирішення конфліктів», - зазначив Рік Флінт, керівник проекту ЄС «Права жінок та дітей – комунікаційний компонент», який провадить інформаційну кампанію.

«Наприклад, в одному зі сценаріїв вечірні посиденьки друзів виливаються у бійку, свідком якої стає маленька дитина. Гравець має вирішити конфлікт таким чином, щоб дитина не постраждала психологічно. Це надає молоді відмінну можливість поміркувати про свою поведінку, а сама гра є потужним просвітницьким та освітнім інструментом», - пояснив Максим Проценко, розробник гри.

Онлайн гра є елементом широкомасштабної національної кампанії проти насильства «Залишайся людиною», націленої на руйнування стіни мовчання навколо даного явища. Протягом літа мережа, в склад якої входить понад 300 волонтерів, розповсюдила 500,000 малинових браслетів в Україні за підтримки медіа заходів і ЗМІ, а також реклами по всій країні. Кампанія фінансується Європейським Союзом за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту в рамках проекту «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».

Для отримання детальної інформації прохання зв’язуватися з пані Анастасією Троцькою, менеджером зі зв’язків з громадськістю Проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент», тел.: (+38 044) 278 3376 / 288 2726, моб.: (+38 095) 139 93 52, e-mail: pr@cwrights.com.ua.
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
У Парламенті відкрилася фотовиставка "Мами на передовій та в тилу"
Календар «Невидимий батальйон» переміг на Національному фестивалі соціальної реклами
Оголошується набір учасниць до другої Академії жіночого лідерства
Сюжет 5 каналу про результати дослідження "Невидимий батальйон" (відео)
У Запорізькій області почали роботу мобільні бригади для допомоги жінкам, постраждалим від насильства
Оголошення конкурсу грантів для жіночих НУОНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP