Марта Коломиєць: ...Ці дівчата дуже ідейні, вони зачаровані любов`ю, українською літературою, вони цитують поезію, вірять, що все можливо в цьому житті. Вони бачать більше, яскравіше й світліше. Знають історію, минуле, адже це необхідно для того, щоб створити майбутнє. Вони мріють не лише про особисте щастя, але про покращення життя свого оточення, своєї громади.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Зустріч учасниць програми у 2014 року. П_ятий день

 
2 червня 2014 року
Зустріч з представниками та представницями  агенцій ООН в Україні
 


В понеділок представники агенцій ООН в Україні разом з учасницями Всеукраїнської молодіжної Програми «Перший крок до успіху» Українського Жіночого Фонду провели круглий стіл, під час якого
обговорювали важливість підтримки жіночих ініціатив, сприяння участі жінок в політичному житті країни та необхідність реагувати на актуальні виклики сьогодення.
 
Нузхат Ехсан, Представниця Фонду Народонаселення ООН в Україні зазначила, що «з метою вирішення важливих гендерних питань в країні дуже важливо чути голоси жінок в Україні і забезпечити залучення та  інтеграцію жінок і чоловіків в українському суспільстві на всіх рівнях».

Наталя Карбовська, Голова Правління Українського Жіночого Фонду, у привітальному слові розповіла, що для УЖФ стало важливим підтримувати не просто жіночий, а саме молодіжний жіночий рух в Україні, зазначила необхідність залучати молодих небайдужих та ініціативних жінок до розбудови гендерно збалансованого суспільства.


Учасниці молодіжної програми, які представляли різні міста України (Львів, Житомир, Маріуполь, Полтава, Каховка, Київ, Одеса та інші) розповіли про свої проекти та бачення того, що вони можуть робити, як впливати на вирішення зазначених питань в межах місцевих та міжрегіональних ініціатив.

Олег Вороненко, Радник з програмних питань Фонду Народонаселення ООН пояснив важливий вплив глобально узгоджених ініціатив, таких як Цілі Розвитку Тисячоліття або Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок. А також у виступі зазначив: «ООН займається вирішенням глобальних питань, сприяє проведенню переговорів тощо.  Але, що дійсно змінює життя – це дії. Я хочу вам подякувати  за вогонь в ваших очах, за бажання діяти та змінювати життя. Дай вам Бог в тому сили!»

Через заохочення гендерної рівності в якості рушійної сили економічної конкурентоспроможності і соціального забезпечення, система ООН в Україні працює на підтримку громадянського суспільства, приватного сектора і державних інститутів в Україні для забезпечення політичної, соціальної та економічної інтеграції жінок.

«Жінки в Україні мають величезний потенціал для розвитку їх лідерських навичок і забезпечення більш широкого представництва в центральних і місцевих державних органах влади, - сказала під час своєї промови Алессандра Тісо, Координатор системи ООН в Україні. - Я часто відвідую сайти проекту ООН і бачу там дуже сильних жінок-лідерок, але на рівні українського парламенту або уряду відсоток жінок, що займають керівні посади дуже низький".

Звертаючи свою промову до молодих жінок-лідерок та відповідаючи на запитання учасниць, пані Алессандра залишила декілька порад:
-    Треба проривати
стелю! Виходити за рамки!
-    В будь якій проблемі шукайте можливості!
-    Завжди потрібно бачити зв’язок з більш широким контекстом. Чоловіки будуть намагатися «повернути нас на землю», але треба з пристрастю працювати там, де вам цікаво. Але завжди питання пов’язувати з великою картиною.
-    Потрібно користуватися посиланнями та мати доказову базу, посилатися на дослідження, оперувати фактами доказовості.

 

Зустріч з донорськими організаціями стала завершальним моментом у 5 - денній програмі. Ми впевнені, що попереду всіх нас чекають нові, суспільно-корисні проекти, покликані вирішувати нагальні проблеми сьогодення, а спільними зусиллями ми досягнемо більшого успіху!

 

Фотоісторія 

 
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP