“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні


10-12 червня в м. Одеса відбулась урочиста зустріч переможниць програми«Перший крок до успіху» в Південному регіоні

 10 червня розпочалась Програма урочистої зустрічі переможниць конкурсу «Перший крок до успіху» в Південному регіоні, яка об’єднала активних молодих 

дівчат-лідерок з 5 областей півдня України. Координаторки Програми в Південному регіоні підготували для учасниць насичені 3 дні, під час яких дівчати отримали можливість покращити свої лідерські якості, розкрити для себе питання гендерної рівності, поспілкуватись з жінками лідерками Одеського регіону та взяти участь в інших цікавих активностях.  

В перший день Програми учасниці зустрілись з переможницями конкурсу «Перший крок до успіху» попередніх років в Одесі, дізнались цікаву та корисну для себе інформацію  про реалізовані проекти. Наступним етапом зустрічі стало знайомство дівчат одна з одною та презентація ідей власних проектів. Досить широко була представлена сфера соціальних проблем: від активації молоді та формування лідерських якостей в молодих людей (Анастасія Буйневич); протидії дискримінації людей з обмеженими 

можливостями (Олена Середа); формуванню медіаграмотності в молоді (Юлія Колесник); налагодженню комунікації в середині громади завдяки будівництву майданчику для спілкування (Марина Шушкалова); до протидії насильству в сім’ї (Софія Шестакова). Але не змогли не оминути також і екологічні питання, одна з переможниць – Алевтина Коваль розповіла про ідею запровадження у своєму навчальному закладі роздільного збору сміття. Після знайомства дівчата мали можливість покращити свої лідерські навички завдяки участі в тренінгу «Впевнена особистість», проведеному Мариною Погодіною (практичний психолог, тренерка, молодіжний лідер). Учасниці також встигли в перший день ще й ознайомитись з основами проектного менеджменту, про який їм розповіла Юлія Котельнікова, Голова ГО ЦДРМ Синергія та координаторка Програми в Південному регіоні. Отримана інформація стане в нагоді при реалізації дівчатами своїх активностей на місцях. 

Другий день Програми урочистої зустрічі переможниць був не менш насиченим. Адже учасниці на практиці дізнались про те як реалізовуються проекти та напрацювали навички з проектного менеджменту завдяки участі в діловій грі «Від ідеї до результату», яку підготувала координаторка

 Програми в Південному регіоні – Юлія Котельнікова. Таким чином дівчата зрозуміли як правильно шукати команду і якісно організовувати її роботу; як оформити ідею в проект та як працювати з зацікавленими сторонами  при реалізації своєї ідеї. Додатковим «левел-ап» для учасниць став семінар «Підготовка проектної пропозиції для отримання гранту» від Анни Кононенко, Координаторки Всеукраїнської Програми «Перший крок до успіху», яка більш докладно розповіла про цілі та діяльність Фонду, а також ознайомила дівчат з головними правилами якісного оформлення проектної заявки. Отримана за день інформація допомогла учасницям структурувати свої знання щодо процесу впровадження проектів, про свідчать власне ствердні відгуки самих дівчат: «Скільки б я не відвідувала різних заходів з проектного менеджменту, але саме ви розклали по поличках всю необхідну інформацію просто і доступно», сказала Олена Середа, переможниця Конкурсу із Запорізької області. 

Після насиченого робочого формату, учасниці Програми мали можливість відпочити та більше дізнатись про «перлину у моря» - Одесу в досить незвичному форматі. Саме завдяки авторській екскурсії Альони Калетинської «Жінки Одеси», яка була організована туристичною агенцією «Тудой-Сюдой», дівчата прослухали цікаві історичні факти та ознайомились з історією 

відомих жіночих постатей, які внесли сій вклад в розвиток міста. І на закінчення 2-го дня учасниці відвідали один з найстаріших ресторанів нашого міста і скуштували традиційної болгарської кухні в «2Карла. Бессарабська Бодега», де гостей зустрічав сам власник відомого одеського закладу.

Заключний, третій день зустрічі переможниць «Перший крок до успіху»-2017, розпочався з корисного для дівчат тренінгу – «Гендерна обізнаність», який провела Ольга Люлька, тренерка, викладачка в «ОЦПТО ДСЗ». Учасниці мали можливість розширити для себе проблематику питання гендеру та гендерної рівності, яку так важливо враховувати при розробці та написанні проектних заявок.

Після тренінгу на переможниць чекала зустріч з відомими жінками/дівчатами лідерками думок Одеського регіону, яка була організована у форматі панельної дискусії на тему «Шлях до успіху».

Модерувала зустріч - Гричулевич Лілія - громадська діячка, координаторка проектів в ГО "МАМА-86-Одеса", яка раніше працювала на посаді Заступника начальника управління у Одеському обласному виробничому управлінні  водного господарства.

До дискусії також були запрошені: Анна Бондаренко - засновниця молодіжного волонтерського руху Hub Volunteer Service та керівниця молодіжних програм Impact Hub Odessa; кураторка організації Global Shapers при Всесвітньому економічному форумі та спів-організаторка Вишиванкового фестивалю; має більше 6 років досвіду у громадській діяльності та є експерткою з волонтерського менеджменту, командотворення та управління людським потенціалом.

Наталія Мажарова - керівниця найбільшого фестивалю української культури на Півдні України  - Вишиванковий фестиваль; власниця єдиної в Одесі крамниці вишиванок та  патріотичного вбрання "Фолк Мода"; менеджер культури, спеціалізується на заходах, проектах, що чинять вплив на  суспільство. 

На панельній дискусії «Шлях до успіху» були розглянуті та обговорені питання, які розкривали поняття складності шляху самореалізації жінки у сучасному суспільстві; наявності тенденції частих проявів дискримінації щодо жінок у порівнянні з чоловіками; та якою на сьогодні ми бачимо роль молодої жінки/дівчини в процесах розвитку сучасної України з врахуванням викликів перед якими на сьогодні постало українське суспільство. Після того як дівчата прослухали відповіді запрошених гостей, вони мали змогу задати власні питання або поділитись своїми думками в рамках висвітлених тез. Учасниці дискусії розповіли багато надихаючих та мотиваційних історій і закликали дівчат бути більш активними, не боятися творити зміни навколо себе. Не менш важливим, як зазначили гості, для будь-якої активної дівчини є існування зовнішньої підтримки, адже: «Добре коли є люди, які вірять в тебе навіть більше ніж ти сам», як сказала Наталія Мажарова, менеджер культури, громадська діячка. Адже це дає впевненість у твоїх діях і стимул не зупинятись.

Після підведення підсумків відбулась урочиста заключна частина зустрічі переможниць конкурсу «Перший крок до успіху» в Південному регіоні – нагородження дівчат-лідерок дипломами та приємними подарунками. Нагородження провели запрошені жінки та дівчата лідерки Одеського регіону.

Приємним бонусом цьогорічної зустрічі таких активних дівчат-переможниць в Південному регіоні, стало зародження ідеї реалізації спільного проекту. Сподіваємось все, що було напрацьовано ініціативною групою дівчат знайде свою лідерку і отримає зелене світло на реалізацію. 
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP