“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні

 

З 24 по 26 червня у місті Харків відбулась довгоочікувана зустріч переможниць всеукраїнського конкурсу «Перший крок до успіху-2017» у східному регіоні.

В червня дівчата та молоді жінки, які були обрані переможницями програми у східному регіоні отримали запрошення взяти участь у триденній «Школі дівочого лідерства» у Харкові. Хто саме отримав звання переможниць програми цього року  у східному регіоні Ви можете подивитися тут. 


«Ми отримали більш ніж 50 анкет на участь у програмі від активних молодих дівчат з різних куточків східного регіону України, - розповідає регіональна координаторка програми Марина Кулигіна. В своїх заявках дівчата презентували не лише себе, як молодих лідерок, але й свої соціальні ініціативи з покращення життя їхніх громад. З усього обсягу ми обрали 17 наймотивованіших дівчат, які насправді переконали комісію у важливості вирішення розглянутої проблеми.»

«Кожна дівчина – це унікальна особистість. Головне побачити власну унікальність та не загубити її впродовж життя»

Марина Кулигіна

Перший день зустрічі розпочався з зустрічі на каву, де дівчата мали змогу познайомитись одна з одною та кординаторами програми, більше дізнатися про Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд» та грантерів. Далі дівчат очікував найцікавіший тренінг з саморозвитку за методом «Енеаграма» від професійного тренера Лариси Гордієнко. Дівчата дізналися, як упізнати себе у різноманітті психотипів та отримали практичні рекомендації з саморозвитку.
Після невеличкої кава-паузи відбулася презентація соціальних ідей переможниць за участю залученого експерта у сфері проектного менеджменту Віталія Шеіна. У кожному проекті була визначена важлива проблема суспільства та запропоновані цікаві ідеї щодо її вирішення. Презентація пройшла в активному обговоренні, з порадами від експерта та дискусією. Особливу цінність під час презентації мала щирість та особиста зацікавленість авторок.

«Вивчення оточуючого світу починається з вивчення себе»
Цитата спікеру


Початок другому дню зустрічі переможниць поклав дуже насичений та пізнавальний семінар з гендерних питань, що пройшов на базі Харківського центру гендерної культури. Спікером семінару стала директорка проекту «Створимо музей про себе» - Тетяна Ісаєва. Дівчата живо включилися у дискусію щодо питань гендерної рівності та отримали кваліфіковані відповіді на цікавлячі питання.
Наступним кроком насиченої програми став найважливіший захід – круглий 

«Хто не йде вперед, іде назад: стану нерухомості не існує»стіл з успішними жінками Харкова на тему «Жіноче лідерство у громаді» та нагородження переможниць програми дипломами. Спікерками у заході виступили активні жінки міста Харкова та України. Вітальне слово взяла координаторка проекту Анна Кононенко та побажала дівчатам натхнення та мотивації. Депутат Харківської міської ради Ольга Чичина поділилася з дівчатами власним досвідом лідерства, своїми інтересами до питань гендеру та дала корисні поради для саморозвитку. Слова президента Асоціації багатодітних сімей «Амма» дали змогу дівчатам переосмислити важливість родини та підтримки близьких. Бізнес-консультант Наталя Попова розповіла дівчатам про особистий шлях розвитку, велику кількість опанованих професій та прагнення не зупинятися на досягнутому. Хореограф Марія Литвинова надихнула на постановку цілей та неодмінне їх досягнення.
Наприкінці спілкування спікерки нагородили переможниць програми дипломами та зробили щирі фото на згадку.
Після такої мотивуючої до розвитку зустрічі дівчата відправилися на навчальний тренінг з написання та реалізації проектів, що проводив досвідчений тренер «Академії твого розвитку» Віталій Шеін. Дівчата на практиці змогли визначити цільову аудиторію, потреби та «болі» потенційних користувачів, мету, місію та етапи реалізації проекту. Отримані знання дівчата зможуть використати на практиці при написання проектної заявки на грантування.

Останній день фінальної зустрічі переможниць проходив під загальною темою «Жінка у бізнес середовищі» та розпочався з майстер-класу від тренера та організатора бізнес-заходів Ольги Бабіної. Для цього було обрано важливу для молодих дівчат тему «Перші кроки в кар`єрі: 10 особистих рекомендацій», на якій дівчата розглянули навички та вміння, за допомогою яких робити перші кроки в кар`єрі та житті буде легше.
Розвитком бізнес тематики став семінар «7 кроків до системного бізнесу» від співзасновника консалтингової компанії
FSS Альони Котляр. Тренер навчила дівчат принципам побудови, моделюванню та систематизації бізнесу. І як найприємніше на завершення відбувся майстер-клас зі стилю успішної жінки від засновника школи моди та стилю «Harmonic Style» Аніти Стар. Разом з дівчатами ми визначили як саме повинна виглядати молода жінка щоб досягнути успіхів у кар`єрі та житті на прикладах успішних жінок світу. Також партнером у проведенні майстер-класу виступив магазин фірмового одягу «Top Secret», що надав можливість роздивитися елементи гардеробу для успішної бізнес-леді на практиці.


«Краса всюди, але не кожному вдається її побачити»

 

Дівчата отримали потужну хвилю мотивації, навичок та знань для використання їх у подальшому житті та власному розвитку. Вже незабаром ми отримаємо від переможниць проектні заявки на отримання гранту для реалізації їх соціальних ідей. Тож побажаємо дівчатам натхнення до саморозвитку та мотивації для реалізації власних ініціатив.
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP