Я вірю в кожну жінку! Проблема в тому, що не кожна жінка вірить в себе! І цю проблему потрібно вирішувати! Отож, найближчі роки мого життя будуть будуватися на мотивації до самостійності, самореалізованості, створенні підґрунтя для Всеукраїнської благодійної програми: «Мистецтво бути жінкою!» Запорожець Юлія, переможниця 2012 року.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні

30 червня та 1, 2 липня у м. Луцьку відбулась зустріч фіналісток програми «Перший крок до успіху» (Західний регіон).

В рамках зустрічі учасниці ознайомились із поняттям «гендер» та особливостями його проявів в освіті, медицині, політиці, журналістиці та рекламі під час лекцій Оксани Ярош та Галини Єрко. Для більшості дівчат стало відкриттям те, що поняття «гендерна рівність» не стосується лише жінок, але значною мірою торкається чоловіків. Адже значна частина їх прав також порушується у зв’язку із тиском суспільної думки щодо типових ролей чоловіка та жінки. Учасниці у дискусії зі спікерками зробили висновок про те, що гендерна рівність – це перш за все рівні можливості у дотриманні загально людських прав чоловіків та жінок у виборі професії, участі у вихованні дітей, доступі до медичних послуг та участі суспільно-політичному житті країни.

 

 

Дівчата довідались про особливості написання проектів під час короткого тренінгу, який провела для них переможниця програми «Перший крок до успіху» Ірина Охват. У атмосфері неформального спілкування своїми 

успіхами та проектами поділились Лідія Кожевнікова, Катерина Філюта, котрі також починали свою громадську діяльність із цієї програми.

Програма «Перший крок до успіху» (Західний регіон) була пронизана творчістю і неформальним спілкуванням на теми, котрі стосуються кожної та кожного. У невимушеному спілкуванні під час вистави форум-театру разом із акторами театру-студії «Гармидер» учасниці шукали відповіді та альтернативи жіночої поведінки. В основу рольових сюжетів цього дійства були покладені образи казкових героїнь - Попелюшки, Білосніжки, Снігової Королеви та навіть Баби Яги. Актори представляли, яким чином ці рольові моделі застосовуються жінкою у сучасних «не-казкових» реаліях життя та, яким чином жінка робить вибір, діючи на стереотипах. Дівчата виходили на заміну акторам і намагались змінювати розвиток подій, що відбувався на сцені, давати поради героям. Наприкінці вистави кожна учасниця, зробивши висновки із побаченої збоку поведінки, під легку музику, переписувала сюжет власної казки, в кінці якої безсумнівно, очікує happy end. Разом із акторами дівчата винайшли рецепти жіночого успіху та смакували спеціальний напій, який обов’язково принесе їм успіх.

На мотиваційну зустріч із дівчатами завітали Ліна Вікторівна Галан (директорка Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), Ілона Мисленюк (засновниця творчої студії «Барва»), Юлія Ротмістрова (тренерка студії «Альфа-Гравіті»), Катерина Тарабаса (соціальний педагог ЗОШ №26), Марія Адамчук (директорка фонду «СТОПРАК»), Наталія Ісаєва (бізнес-коуч, засновниця марки одягу Intention). Жінки поділились своїми історіями успіху, своїм шляхом, власними рецептами протидії перешкодам, а також планами і мріями на майбутнє. Юні учасниці змогли задати запитання і спілкуватися із мотивуючими жінками під час неформального чаювання.

На прощання Анна Кононенко координаторка програми «Перший крок до успіху» дала кілька порад із написання проектів, заповнення аплікаційних форм та вимог фонду щодо тематики і наповнення проектів. Дівчатам було важко прощатися, адже за кілька днів вони здружилися, зарядились енергією для реалізації нових суспільно-корисних проектів та від’їхали додому із надією зустрітися не тільки у соціальних мережах, але і під час наступних спільних проектів та тренінгів.

 

Тетяна Вечернюк: «Кожна мить була насичена цікавими подіями, які надихнули та дали новий поштовх в особистій реалізації. Тренінги жіночого лідерства, тренінги з написання проектів, мотиваційні зустрічі з успішними жінками, участь в інтерактивній лекції із питань розвитку гендеру - це дійсно допомогло повірити в себе та свої сили. І знаєте, що було найцінніше для мене - це ЛЮДИ, які повірили в мене . В цьому найбільша цінність програми. Мою вдячність не передати словами, ви чудові, ви надихаєте, ви еталон справжньої цілеспрямованої української жінки. Своїми прикладами Ви допомогли сформувати в мені більш активну життєву позицію. Маю надію це була не остання наша зустріч!».
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP