“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Зустріч переможниць конкурсу 20-21 червня 2010 року в Києві

 

 

20 червня до Києва приїхали дівчата, чиї роботи в конкурсній програмі «Перший крок до успіху» на тему: «Яку проблему ви вважаєте важливою для своєї місцевої громади у період кризи і як би ви могли сприяти її вирішенню?» були визначені найкращими.

Вже під час участі у тренінгах вони демонстрували свою активність, бажання навчатися, розвиватися та діяти. Завдяки роботі досвідчених тренерок Тетяни Литвинової та Наталії Костюк дівчата дізналися та систематизували для себе знання з питань ґендерних стереотипів сучасного суспільства, особливостей громадської роботи, набули навичок роботи в команді та розвитку власних лідерських якостей.

Весь перший день перебування в Києві переможниці програми присвятили роботі на тренінгах, про що у фінальних анкетах говорили наступне: «Для мене найцікавішими були тренінги, які були проведені протягом першого дня. Мене зацікавила тема «Ґендер і стать» і було дуже важливо почути думку кожної дівчини» (Бриченко Христина).

21 червня відбулось урочисте нагородження дипломами переможниць конкурсу та їх зустріч з відомими та успішними жінками. Зустріч проходила у форматі ток-шоу з можливістю безпосереднього спілкування молодих лідерок з досвідченими, успішними жінками, які досягли успіху завдяки своїй енергії та нерушимій впевненості у своїх можливостях. 

В цьому році поділитись власним досвідом та розкрити свої секрети успіху прийшли:

Мелані Вервір, Голова Всесвітнього Партнерства "Живі Голоси", спеціальний посол США з глобальних жіночих питань 

 

Лариса Мудрак, Член Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Тетяна Піскарьова, співачка, заслужена артистка України

Анжеліка Рудницька, співачка, телеведуча, віце-президент мистецької агенції «Територія А»

Наталія Яресько, співзасновниця компанії Horizon Capital

Олена Скачко, головний редактор журналу "Единственная"

Наталія Сумська, народна артистка України, акторка та телеведуча 

В якості ведучого-модератора виступив Данило Яневський, чиї коментарі та репліки вносили особливий колорит у атмосферу серйозної, але водночас, дружньої бесіди. 

 

 

Також до переможниць цього року приєднались дівчата, які є учасницями програми та переможницями попередніх років. Це був цікавий та, як з’ясувалось, ефективний досвід об’єднання поколінь.

 Під час своїх виступів дівчата скористались можливістю розповісти про свій ще достатньо невеликий, але надзвичайно цікавий досвід. Деякі з них вже мають власті громадські організації, деякі – активно долучаються до громадської роботи у складі більш дорослих організацій, дехто самовпевнено крокує на зустріч своєму успіху у сфері власного розвитку, побудові кар’єри. Всі переконливо розповідали про важливість першого кроку у досягненні успіху у будь-якій сфері. «Можна довго перелічувати позитиви від моєї участі в конкурсі «Перший крок до успіху». Я абсолютно точно можу сказати, що завдяки УЖФ і… фінансовій кризі, я стала більш впевнена у собі, почала шукати альтернативні варіанти у, здавалося б, безвихідних ситуаціях, знайшла чимало нових друзів і, можливо, справжнє життєве покликання – громадську діяльність». (Акопян Каріне, м. Кіровоград, переможниця у 2008 р., після участі в програмі почала розвивати газету для молодих людей з обмеженими можливостями). 

 Після завершення офіційної частини учасниці зустрічі продовжили спілкування під час фуршету, коли молоді лідерки могли підійти до когось з жінок і розповісти про себе, про свої ідеї, дізнатись їх думку та спитати поради. Так, Мелані Вервер зі щирою цікавістю говорила з Оксаною Квіткою, яка стала переможницею програми 5 років тому. А у 2007 році вони так само спілкувались під час проведення Євразійського регіонального саміту Всесвітнього партнерства «Живі голоси». Наразі Оксана з червоним дипломом закінчує Києво-Могилянську Академію, працює в одній з політичних партій та продовжує реалізовувати себе у громадській діяльності. 

 

В другій половині дня переможниці програми побували на екскурсії у Верховній Раді та мали можливість пройтись коридорами, якими ходять на 
роботу народні депутати, пригадати історію державотворення незалежної України, задати свої питання
екскурсоводові. Хто знає, можливо саме серед цих молодих, амбітних, небайдужих дівчат є ті, чиєю працею буде створено майбутнє нашої країни, хто так само через декілька років пройде цими коридорами вже у статусі народного депутата. 

Після екскурсії дівчата почати вирушати до залізничного вокзалу та повертатися додому. Але прощались ми не надовго, оскільки програма «Перший крок до успіху» триває і вже через декілька місяців ми знову зустрінемось на тренінгах з написання та реалізації проектів. Зараз же ми дякуємо тим, завдяки кому стало можливим проведення цих двох чудових днів: 


Міжнародний фонд "Відродження"
Медична клініка "Інновація"
"МЕТРО Кеш енд Кері Україна"
Компанія "Кока-Кола Бевереджиз Україна"
"Ейвон Косметікс Юкрейн"
Жіночий фонд "Філія" (Німеччина)

 
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP