“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

«Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози»

Український Жіночий Фонд запрошує учасниць програми

«Перший крок до успіху» приєднуватись до  

«Глобальної ініціативи з обізнаності щодо раку молочної залози»

У зв’язку з тим, що понад 1,6 мільйон жінок у всьому світі щорічно отримують діагноз раку молочної залози, потреба в посиленні пропагандистської та освітньої роботи щодо цього життєво небезпечного захворювання ще ніколи не була настільки нагальною.

Український жіночий фонд протягом 3-х років реалізовує довгострокову програму, спрямовану на створення динамічної глобальної мережі відданих активістів із відповідними вміннями, знаннями та світоглядом, які б відігравали стратегічну роль у формуванні належної реакції на проблему раку молочної залози.

Ми оголошуємо про початок кампанії, спрямованої на підвищення самосвідомості  молодих жінок щодо відповідального ставлення до свого здоров’я та залучення молоді до діяльності з інформування про проблему раку молочної залози.

Кампанія передбачає такі етапи:

1. Відбір активних дівчат та молодих жінок, які зацікавлені у підвищенні власних знань та готові надалі співпрацювати з УЖФ за даною тематикою.

2. Участь дівчат в одноденному тренінгу з підвищення загальної обізнаності щодо проблеми раку молочної залози, який відбудеться 12 грудня 2011 року в Києві. Харчування протягом дня та витрати на проїзд покривають організатори заходу.

3. Проведення учасницями тренінгу інформаційної сесії в своїх містах, яка передбачає організацію інформування та показу відеофільму для молоді, написання декількох статей в місцеві ЗМІ та участі ініціативної групи у конкурсі на кращу стратегію розповсюдження інформації щодо проблеми раку молочної залози.

4. Проведення конкурсу на кращу стратегію розповсюдження інформації щодо проблеми раку молочної залози та донесення її до цільової аудиторії. Автори найкращої стратегії отримають фінансування на реалізацію діяльності в своєму регіоні та можливість бути залученими до наступних подій «Глобальної ініціативи з обізнаності щодо раку молочної залози». На призерів конкурсу чекають цінні призи.

 

Вітаються командні заявки, від декількох учасниць програми «Перший крок до успіху» з одного регіону та заявки з таких регіонів: Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Полтава. Але бажаючі з інших регіонів також можуть брати участь у кампанії.

Якщо ви зацікавились цим оголошенням, відчуваєте бажання впливати на розуміння проблеми громадою та маєте можливість долучитись до наших ініціатив, пропонуємо вам до 30 листопада 2011 року надіслати заповнену анкету  на адресу anna@uwf.org.ua

Отримати анкету

За додатковою інформацією ви можете звертатись до  Анни Кононенко за телефоном 095 282 99 65 або писати на ел. адресу anna@uwf.org.ua

Український жіночий фонд

є національним партнером Фонду ім. Комен в Україні

Фонд ім. Комен – це найбільше всесвітнє масове співтовариство людей, що перенесли рак молочної залози, і активістів, які борються за спасіння життя хворих, підтримують і забезпечують належний догляд усім, хто страждає від хвороби, і заохочують науковців до пошуку лікувальних препаратів.
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP