Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. В моєму житті було чимало випробувань, проте я навчилась повторювати собі й іншим людям, що все, що не робиться – тільки на краще, ні в якому разі не можна опускати руки! Поки ми боремось – ми живемо! Ільницька Юлія, переможниця 2012 року
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Відбувся тренінг з підвищення обізнаності щодо раку молочної залози

Учасниці програми  «Перший крок до успіху»

приєднались до  

«Глобальної ініціативи з обізнаності щодо раку молочної залози»  

     

 

 12 грудня відбувся тренінг з підвищення загальної обізнаності щодо проблеми раку молочної залози для активних дівчат та молодих жінок, які зацікавлені у підвищенні власних знань та готові і надалі співпрацювати з УЖФ.

 

Дуже мало хто з молодих жінок сьогодні глибоко знайомі з проблемою раку молочної залози, і ті, хто зібрались в тренінговій залі мали різні, але абсолютно серйозні мотивації для участі.

 

«Тема тренінгу спонукала мене задуматись про нагальність проблеми раку молочної залози, оскільки я проживаю на Заході України у досить віддаленому районі Прикарпаття, де рівень захворюваності є досить високим, а інформованість жінок про захворювання - низькою.

Прикро визнавати власну необізнаність у цьому питанні, неприємним фактом є і те, що жінки не займаються своїм здоров’ям. Але розуміння соціальної значущості і  усвідомлення відповідальності перед оточуючими спонукає мене активізуватися, поглиблювати знання, щоб сприяти підвищенню якості життя співжительок та збільшити їх доступ до інформації. Адже обізнаність - це перший крок до визначення суті цієї проблеми, формування самосвідомості і головне - подальшого збереження нашого жіночого здоров’я!» (Близнюк Людмила, м. Косів, Івано-Франківська обл.)

 

Завдяки роботі чудової тренерки Вікторії Вереніч учасниці отримали відповіді на багато запитань, дізналися безліч нової, актуальної та важливої інформації, отримали натхнення для наступної роботи. 

 

Тренінг став першим етапом кампанії, спрямованої на підвищення самосвідомості  молодих жінок щодо відповідального ставлення до свого здоров’я та залучення молоді до діяльності з інформування про проблему раку молочної залози.

 

Вже на початку 2012 року в багатьох містах та невеличких містечках України силами учасниць відбудуться інформаційні сесії для місцевих громад, під час яких пересічні громадяни отримають загальну інформацію про проблему раку молочної залози та подивляться відеофільм.

Український Жіночий Фонд переконаний, що залучення до ініціативи учасниць програми «Перший крок до успіху»  сприятиме більш широкому розповсюдженню знань про цю хворобу серед жіноцтва країни, а самі молоді лідерки більш відповідально ставитимуться до власного здоров’я.

 

Український жіночий фонд протягом 3-х років реалізовує довгострокову програму, спрямовану на створення динамічної глобальної мережі відданих активістів із відповідними вміннями, знаннями та світоглядом, які б відігравали стратегічну роль у формуванні належної реакції на проблему раку молочної залози.

 

Український жіночий фонд

є національним партнером Фонду ім. Комен в Україні

Фонд ім. Комен – це найбільше всесвітнє масове співтовариство людей, що перенесли рак молочної залози, і активістів, які борються за спасіння життя хворих, підтримують і забезпечують належний догляд усім, хто страждає від хвороби, і заохочують науковців до пошуку лікувальних препаратів.


Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP