Ми не просто маса, якою можна керувати, і на яку можна впливати. Ми – в першу чергу, громадяни з правами, які зараз принижуються. Я хочу, щоб це усвідомив кожен. Кулакевич Анастасія, переможниця 2013 року.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Тренінг для журналістів в рамках «Глобальної ініціативи з обізнаності щодо раку молочної залози»

В Києві  30-31 березня 2012 року відбувся тренінг для представниць та представників засобів масової інформації, що організовано в рамках програми «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози», яка реалізовується Українським Жіночим Фондом в Україні.

Учасниці програми «Перший крок до успіху»  Гурницька Евеліна та Тарканій Ганна були запрошені та взяли участь у цьому дводенному заході. 

«Тренінг такої тематики є необхідним для журналістів, позаяк від них також певною мірою залежить, чи вчасно жінка звернеться до лікаря. Тим паче, журналісти часом припускаються помилок при написанні матеріалів на таку тонку тему. Та й загалом - саме журналісти частково виконують просвітницьку функцію щодо популяризації здорового способу життя.

Тренінг був цікавим, доступним, інформації було багато, але водночас дозовано. Відчувався професійний рівень доповідачів, теми були актуальними і цікавими не лише нам, як журналістам, але і як жінкам.

Найцікавіше у цьому заході - це його практичний аспект. Зокрема - історії жінок, які побороли це захворювання. Вважаю, що саме вони можуть розказати все, як воно є НАСПРАВДІ. Але відзначу, що і так званий теоретичний аспект від лікарів-практиків є необхідним і насправді цікавим. Крім того, багато почерпнула і як журналіст-практик. Йдеться про написання інформаційного повідомлення, яке ми виконували у командах. Робота в команді - завжди цінний досвід. До того ж, нагадала собі певні правила написання журналістських матеріалів.  

Під час цих двох днів познайомилася з новими людьми, з якими у майбутньому співпрацюватиму. Вірю, разом ми таки щось зробимо для українських жінок. Відтак - збережемо їхнє здоров'я.»

Евеліна Гурницька

 

Глобальна Ініціатива започаткована Фондом ім. Комен (Susan G.Komen for the Cure) та  реалізується в Україні у співпраці з Українським жіночим фондом з 2007 року. Головна мета ініціативи полягає у створенні динамічної глобальної мережі відданих активістів із відповідними вміннями, знаннями та світоглядом, які б відігравали стратегічну роль у формуванні у своїх країнах належної реакції на проблему раку молочної залози

 

За більше ніж 4 роки роботи програми до неї долучились спеціалісти з різних сфер діяльності - представники громадських організацій, працівники закладів охорони здоров'я, викладачі, студенти та представники бізнесу й ЗМІ – з різних міст України: Києва, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Вінниці, Полтави, Черкас та Луцька, які мали можливість набути знання з адвокації, фандрейзингу, медичної просвіти, волонтерства та аналізу потреб громади, а також реалізувати проектні ініціативи, спрямовані на підвищення обізнаності жінок щодо раку молочної залози в місцевих громадах.

 

 
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP