Я вірю в кожну жінку! Проблема в тому, що не кожна жінка вірить в себе! І цю проблему потрібно вирішувати! Отож, найближчі роки мого життя будуть будуватися на мотивації до самостійності, самореалізованості, створенні підґрунтя для Всеукраїнської благодійної програми: «Мистецтво бути жінкою!» Запорожець Юлія, переможниця 2012 року.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Зустріч учасниць програми у 2014 року. Третій день

31 травня 2014 року

Для переможниць конкурсу 2014 року – це був останній день на цій зустрічі, але одночасно він може бути одним з багатьох днів
спільного руху для дівчат, які залишаться активними та будуть продовжувати співпрацювати з Українським Жіночим Фондом та мережею дівчат «Перший крок до успіху».
Молоді лідерки, які перший раз долучились до програми мали змогу пройти навчання на традиційному тренінгу з основ підготовки та написання проектів. Дякуючи Ларисі Магдюк тренінг був насичений не лише змістовним лекційним матеріалом, але й практичними доробками, які дівчата опрацьовували в малих групах, набуваючи нового досвіду.
В кінці цього дня дівчат традиційно запросили відвідали Пінчук-арт Центр, в якому можна «доторкнутися» до витворів сучасного мистецтва. Але перед цим, по завершенні тренінгу, Олеся Бондар, директорка Українського Жіночого Фонду презентувала програму міні-грантів для переможниць цьогорічного конкурсу, розповіла про можливості співпраці з УЖФ та яким чином надалі будуватимуться  стосунки між
учасницями мережі та програмою «Перший крок до успіху». Програма знову наголошує: ми відкриті до співпраці, до пропозицій від дівчат щодо нових проектів та ініціатив, ми готові надавати консультаційну, методичну та фінансову підтримку небайдужим активними лідеркам, які готові долучитись до молодіжного жіночого руху України.
Триденна зустріч пр
олетіла як один день, наповнений новими знайомствами, новими враженнями та новими сподіваннями. Команда Українського Жіночого Фонду щиро бажає кожній з переможниць конкурсу нових перемог у Вашому лідерському просторі та громадській діяльності.

«Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю. І дякую за "Перший крок до успіху" і за все, що ви робите для жінок України» Стефанія Вакуленко (м. Київ)

Фотоісторія (перша частина)

Третій та четвертий дні 5-денної школи посилення організаційної спроможності  ГО для учасниць мережі програми «Перший крок до успіху» 2006 – 2013 років з ранку і до самого вечора були наповнені т
ренінгами, семінарами та  майстер-класами.  Протягом двох днів дівчата обмінювались досвідом, думками, навіть відстоювали власні позиції у дискусіях.
31 травня говорили про «Гендер. Гендерні ролі. Гендерні аспекти роботи в громадському просторі». До проведення цієї частини навчання до дівчат долучились Наталья Тарасенко та Ольга Созоник (переможниці програми у 2008 році). Оля в нестандартній атр-терапевтичні техніці занурила присутніх у проблематику "гендерних ролей", а Наталя нагадала основи теорії гендеру в дії в громадському просторі. Певним напрацюванняс стала "мапа залученості", яку учасниці склали у відповідності до своєї готовності долучатися до спільних ініціатив покращення ситуації "гендерної рівності на місцях".

Неочікуваним для учасниць моментом стала зустріч-дискусія «Прояви фемінізму в сучасному суспільстві» з Наталею Монаховою - викладачкою на факультеті культурології Національного педагогічного університету ім. Драгоманова. Дехто погоджувався з виступом експертки, дехто не приймали досить категоричну позицію викладачки, але дискусія відбулась і продовжилась за чашкою кави. Були різні думки, але суть одна: «Ми всі є жінками, представницями громадського руху. Ми захищаємо права жінок та сповідуємо цінності гендерної рівності, обираючи для себе найбільш прийнятну форму активності».

 Фотоісторія (частина друга)

 

 

 


 
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP