Я вірю в кожну жінку! Проблема в тому, що не кожна жінка вірить в себе! І цю проблему потрібно вирішувати! Отож, найближчі роки мого життя будуть будуватися на мотивації до самостійності, самореалізованості, створенні підґрунтя для Всеукраїнської благодійної програми: «Мистецтво бути жінкою!» Запорожець Юлія, переможниця 2012 року.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні



Подписаться на рассылку




КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Успішні історії

Успішна історія випускниці Програми Карпів Тетяни

Тетяна Карпів: “Кожен має право сміливо робити свої кроки до успіху!”

Треба відчиняти двері навіть тоді, коли на Вас не чекають!” Такого принципу у своєму житті дотримується ще одна учасниця проекту “Перший крок до успіху” — Тетяна Карпів. Сповнена енергії та таланту, дуже активна та неймовірно позитивна дівчина, безумовно, стала одним з яскравих лідерів у рідному місті Луцьку. Тут Тетяну знають і поважають за впровадження важливих та потрібних проектів на суспільно важливу тематику. Прикметно, що важливий внесок у розвиток рідного міста дівчина змогла зробити, реалізувавши успішний проект у межах програми Українського Жіночого Фонду, який отримав назву — “Жіночий клуб: від дискусії — до дії”.


Створенню такого клубу передувала мрія Тетяни — віднайти “місце”, де б могли збиратися активні жінки, щоб обмінюватись ідеями, знаходити натхнення, однодумців та підтримку. Ця ідея виникла у Тетяни ще два роки тому за чашкою кави. Тоді, сидячі у кав'ярні, дівчина разом зі своїми колежанками обговорювала можливість того, щоб у їхньому місті з'явився жіночий клуб однодумців. І хоч ідея з'явилась давно, але, як пригадує Тетяна, їй не вистачало якогось “поштовху”, щоб втілити задумане у життя. Завдяки участі у програмі “Перший крок до успіху” Українського Жіночого Фонду задум “викристалізувався” і перетворився у цілісний проект, результатом якого стала поява своєрідної платформи з розвитку громадської активності жінок Волинської області.

Свого часу я познайомилась з самодостатніми, розумними, компетентними у своїй сфері діяльності жінками, котрі є господинями свого життя. Серед них знайшла однодумців, котрі стали моїми подругами. Мені болить тема стереотипів, дискримінації, порушення прав людини. У нас – і в чоловіків, і в жінок (на жаль, частіше) – виховують цілий букет комплексів. Саме тому мене цікавлять проекти, які допомагають особистості відкритися, які спрямовані на подолання стереотипів та розвиток правової просвіти” — розповідає Тетяна.

Проект допоміг 50 жінкам Волинської області розкрити свій потенціал, багато уваги було приділено підвищенню рівня самооцінки учасниць, обговоренню ролі жінки в суспільно-політичному житті країни та формуванню гендерної культури волинян в цілому. Цікаво, що на початку ідею проекту дехто сприйняв скептично — на сторінках місцевих ЗМІ можна було побачити критичні коментарі щодо того, навіщо взагалі подібна така ініціатива. Проте згодом скептики зрозуміли, що проект, спрямований на розвиток самодостатніх особистостей, заслуговує схвальних відгуків. Незважаючи на те, що проект передбачав участь лише 20 жінок, у кінцевому результати до нього змогли долучитись 50 учасниць. Привабливість ідеї та насичена програма зацікавили біля 120 жінок. Саме тому організаторки вирішили збільшити кількість місць до 50, щоб найбільш активні волинянки змогли взяти участь.

Як на мене, успішність проекту обумовили нестандартні методи роботи з учасницями, які включали в себе не лише теоретичний компонент, а й практичний: дискусії, кіно-клуби тощо. Своєрідною фішкою нашого проекту було те, що ми працювали у форматі ґендерної медіа-кав'ярні. Наші зустрічі відбувались у кав'ярнях міста, що допомогло нам налагодити гарні стосунки з місцевим бізнесом”, — розповідає Тетяна. Чимало практичних порад отримали учасниці на заняттях з психологом, при спілкуванні з успішними представницями бізнес-сфери, а також відомими політичними та громадськими діячками Волині, які були спеціально запрошені організаторами до жіночого клубу. На цих зустрічах учасниці проекту вивчали основи жіночого лідерства, ґендеру, бізнесу, вчилися бути активними та не боятися проявляти свій потенціал, низка зустрічей була присвячена темам лідерства та емоційного вигорання. “Вважаю неабияким досягненням нашого проекту те, що учасниці дійсно змогли розкритися. Пригадую наші перші зустрічі — були жінки, котрі не поспішали проявляти активність, боялися висловлювати свої думки та ідеї. У процесі спілкування ми давали їм завдання, запитували їх, як саме вони бачать вирішення того чи іншого завдання. І як виявилось ці пані мають, що сказати, мають чудові ідеї, але чомусь бояться це озвучувати. Від чого цей страх?! Страх перед своїми ж — Луцьк невеличке місто, всі одне одного знають. Ми намагалися показати їм, що не варто боятися помилитися. Не існує чогось “правильного” або “неправильного”, бо кожна думка важлива”, — ділиться своїми спостереженнями Тетяна.

Відповідно до зацікавлень учасниць проекту було сформовано три групи: “Культура”, “Економіка” та “Політика”. Кожна група працювала над своїми власними ініціативами. Зокрема, цікавими виявилась ініціатива групи “Культура” з фруктового карвінгу. Група “Політика” зініціювала зустріч з відомими політичними діячами Волині. Загалом до зустрічей жіночого клубу були запрошені відомі культурні, політичні діячки, підприємниці, журналістки, викладачка університету Голландії тощо. Такі цікаві на тематику та різноманітні зустрічі жіночого клубу відбувались щотижня. І незважаючи на те, що проект в межах програми “Перший крок до успіху” офіційно завершився, зустрічі клубу не припинились — дівчата дотепер продовжують регулярно проводити засідання клубу, які наразі стали традиційними.

На думку Тетяни, важливо не боятися брати на себе більше відповідальності та активно втілювати те, про що мрієте: “Завжди пробуйте нове, вчіться, шукайте своїх однодумців! Бо рух вгору не завжди легкий, і часом потрібно, щоб хтось показав, куди йти. Наш проект став саме таким компасом для активних жінок міста. Приємно, що мінімум для десятка учасниць жіночий клуб став стартом для реалізації власних проектів, допоміг їм якомога більше і повніше розкритися”.

Що ж, проект, який реалізувала Тетяна, отримав неабияку популярність у Луцьку, про нього говорили місцеві ЗМІ, запрошували учасниць та керівника проекту на теле- та радіоефіри, писали про зустрічі клубу у газетах. Також у межах проекту було створено фільм про роль жінки у сучасному житті “Жінка у сучасному суспільстві”.

Дійсно лише така активна, енергійна та захоплена життям дівчина, як Тетяна Карпів, може повести за собою жіночу громаду, допомогти жінкам розкритися та наповнити своєї життя багатьма новими смислами. Крім того, що Тетяна займається проектною діяльністю та на її рахунку чимало успішно організованих та втілених проектів, буденна діяльність дівчини пов'язана з журналістикою, захистом прав людини та подоланням у суспільстві дискримінації та негативних стереотипів. Так, дівчина працює у Луцькій громадській приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, є модераторкою кінопереглядів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Волинській області, наразі бере участь у проекті “Схід і Захід разом. Єдність у різноманітті”, невдовзі їде до Варшави на стажування в рамках цього проекту. Це далеко не весь список того, що наповнює професійне життя Тетяни. Життя дівчини насичене та грає різноманітними барвами. До того ж, вона сама дуже активно навчається та бере участь в різних тренінгах, освітніх проектах, адже є жадібною до нових знань, знайомств з цікавими людьми, відчуває спрагу до спілкування та книжок. Такі проекти надихають її на нові звершення, адже Тетяна переконана: “Кожен має право сміливо робити свої кроки до успіху, не боятися відчиняти двері, навіть, якщо на Вас не чекають. Якщо двері й зачинені, варто їх відчинити самій і увійти, туди, куди Ви зможете принести позитивні зміни!”

Волинська обласна громадська організація “Волинський прес-клуб”, Громадська  приймальня УГСПЛ у м. Луцьку, Волинська область 




Успішна історія випускниці Програми Філюти Катерини
Успішна історія випускниці Програми Салівончик Оксани
Успішна історія випускниці Програми Руслани Бондаренко
Успішна історія випускниці Програми Марини Шегери
Успішна історія випускниці Програми Мартинюк Ірини
Успішна історія випускниці Програми Юлії Котельнікової
Успішна історія випускниці Програми Симончук Галини
Успішна історія випускниці Програми Московченко Валерії
Успішна історія випускниці Програми Карпів Тетяни
Успішна історія випускниці Програми Віхрової Вікторії
Традиційна зустріч переможниць конкурсу 2014 року та учасниць програми "Перший крок до успіху"
"Крокую до успіху" - Белла Антонян-Шевчук, переможниця 2011 року.
Відео-історії проектів 2012 року
Успішні кроки переможниць програми. Наталія Кривой, місто Житомир
Історія одного проекту, Плюта Христина
«Успішні заходи поточного проекту» Кіт (Плюта) Христина, м. Львів, переможниця 2007 року.
«Історія одного проекту» - Заник Христина, переможниця 2007 року
«Крокую до успіху» - Чабаненко Тетяна (Костіна), переможниця програми у 2007 році. м.Сімферополь
«Історія одного заходу» - Вдовічен Анастасія, переможниця програми у 2010 році, м.Охтирка, Сумська обл.
«Крокую до успіху» - Гаврилова Анастасія, переможниця програми у 2008 році, м.Миколаїв
«Рік після перемоги» - Яна Вертеба, переможниця програми у 2010 році, м. Маріуполь
«Крокую до успіху» - Козлюк Ольга, переможниця програми у 2006 році. Рівненська обл., с.Камянка
«Крокую до успіху» - Дехтярьова Оксана, переможниця програми у 2007 році. м.Луганськ
Щербакова Валерія. Запорізька обл., м. Мелітополь Проект «Шукачі скарбів».
Твардовська Віта Миколаївська обл., м. Снігурівка Проект «Здорова дитина - здорова нація».
Самійленко Юлія Полтавська обл., с. Нові Мартиновичі Проект «Души криниця».
Созонік Ольга Волинська обл., м. Луцьк
Багацька Любов Запорізька обл., м. Токмак Проект: «Молодіжна інформаційна сторінка «Медіа-палітра»
Мігалі Жанна Закарпатська обл., м. Ужгород Проект: «Нова сім’я»
Козаченко Ольга (Балюк Наталія) Львівська обл., м. Львів
Білоусенко Юлія - Кривой Наталія Житомирська обл., м. Житомир Проект: «Соціалізація жіночої студентської молоді, в тому числі молодих матерів».
Штеюк Уляна Львівська обл., с. Вовків. Проект: «Відновлення театрально-обрядових традицій села Вовків».
Акопян Каріне. Кіровоградська обл., м. Кіровоград Проект: «Рівний доступ»
Алексійчук Христина. м. Херсон Проект: «Зробимо Херсон чистим!»



НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP