Ми не просто маса, якою можна керувати, і на яку можна впливати. Ми – в першу чергу, громадяни з правами, які зараз принижуються. Я хочу, щоб це усвідомив кожен. Кулакевич Анастасія, переможниця 2013 року.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Успішні історії

Успішна історія випускниці Програми Філюти Катерини

Катерина Філюта: “Нам усім хочеться лишити свій слід на цій Землі. І не звичайний у бетоні, а такий, про який знали б усі!”

ГО “Розвиток Волині”, Волинська область

 

Друзі та колеги називають її Дзвіночком. Адже Катерину, яка стала однією з учасниць проекту “Перший крок до успіху”, відрізняє веселий сміх та дзвінкий голос. А ще — любов та повага до ресурсів природи та наполегливість у здійсненні цікавих проектів для молоді. Саме тому дівчина обрала для своєї ідеї тему природи та захисту навколишнього середовища та втілила чудовий проект для дітей та їхніх батьків у рідному селищі.
Про “Перший крок до успіху” Катерина дізналася від своєї знайомої — переможниці попередніх років Лідії Кожевникової. Тому, ознайомившись із програмою цьогорічного проекту, не вагаючись вирішила подати заявку, адже до цього уже мала досвід громадської діяльності у ВМГО “Національний Альянс”.

Мені хотілося відкрити для себе щось нове, тому з впевненістю можу сказати, що моя цікавість до всього мені й допомогла. На той час ще навчалася в університеті і хотілося щось зробити для свого рідного містечка. Ідея проекту відразу мені сподобалася та керівникові організації, від якої я йшла на конкурс”, — розповідає Катерина.

Не так багато часу минуло від задуму до втілення ідеї! “Живи в гармонії з природою!” — це назва проекту, який реалізовувала Катерина. Зусилля організаторів проекту були спрямовані на інформування населення селища Ратне про важливість толерантного та гармонійного співжиття людини і природи. Одним із завдань проекту — було поширити серед населення культуру бережливого ставлення до довкілля, що стане запорукою екологічного добробуту та збереження природних ресурсів громади у майбутньому. Щоб привернути увагу громади селища до проблем екології, було проведено навчально-пізнавальний захід із дітьми Ратного та їхніми батьками. До Ратного запросили розважальну студію із казковими героями Лунтик та Міла, які провели з малечею тригодинну гру на тему бережливого ставлення людини до довкілля. У такій цікавій та ігровій формі дітей навчали сортувати сміття, розповідали про вплив автотранспорту, виробництва енергії на довкілля. І поки діти граючись навчались, їхні матусі прослухали лекцію, як можна зменшити витрати енергії та природні ресурси у побуті. Незважаючи на те, що проблематика проекту зацікавила не велику кількість людей, бо бути екологічно свідомим та відповідальним хочуть та можуть не всі, але в результаті про цю подію говорило все Ратне!

Проект, який запропонувала та реалізувала Катерина, став для селища Ратне унікальним. Адже досі питання екології тут не піднімалися, та й ніхто з односельчан особливо не переймався і не замислювався щодо важливості збереження та охорони навколишнього середовища, зокрема у своєму рідному селищі. Завзятість та наполегливість допомогли дівчині реалізувати задумане. А ще — власне переконання, що люди приходять на цю Землю кожен із своїм завданням: “Нам усім хочеться лишити свій слід на цій Землі. І не звичайний у бетоні, а такий про який знали б усі. Сучасний лідер об'єднує біля себе однодумців, працює з ними та надихає” — ділиться своїми думками Катерина.

Молодій дівчини вдалося зробити неймовірне — розворушити громаду рідного селища, вивернувши увагу до важливих проблем, зокрема екологічних. Друзі Катерини поговорюють, що цю дівчину виділяє поміж інших неймовірний запал енергії, ентузіазму та бажання бути корисною суспільству. А ще — вміння переконувати та надихати інших бути активними. “Усі кажуть, що я багато говорю. Та я просто хочу донести великий об'єм інформації в найкоротший час. Адже лідери володіють такими якостями, як комунікабельність, цілеспрямованість, впевненість, прагнення до розвитку та саморозвитку, відкритість, чесність. Час від часу важливі сарказм та самоіронія. Інколи до справ стараюся підходити творчо”, — ділиться своїми спостереженнями Катерина.

Незважаючи на молодий вік дівчини, її суттєво вирізняє зрілість думок та відповідальність перед власним життям та життям інших людей. Жіночність, сімейні традиції та бажання самореалізації — це ті цінності, які наразі сповнюють життя Катерини: “Успішна жінка для мене та, яка змогла поєднати у собі все — від роботи до сім'ї, котра займається справою, що їй до вподоби. При цьому у неї вистачає енергії та бажання ще й займатися сім'єю. Хочу стати саме такою, щоб перше та друге поєднувалося, співпрацювало та завжди-завжди приносило радість”.

Для Катерини участь у проекті “Перший крок до успіху” — дійсно став першим кроком на великому шляху до ще більших звершень у майбутньому. Наполегливість та вірність своїм переконанням, підтримка рідних та друзів — це те, що допомагає дівчині долати цей, часом, непростий шлях: “Мій рецепт успіху? Я просто завжди йду до кінця, нехай часто мені кажуть, щоб я все кинула і відпочила, та я не зважаю. Намагаюся все робити вчасно. І, звичайно, важливими є підтримка рідних. Особливо я вдячна своїм бабусі з дідусю за підтримку та віру в мене!”

 
Успішна історія випускниці Програми Філюти Катерини
Успішна історія випускниці Програми Салівончик Оксани
Успішна історія випускниці Програми Руслани Бондаренко
Успішна історія випускниці Програми Марини Шегери
Успішна історія випускниці Програми Мартинюк Ірини
Успішна історія випускниці Програми Юлії Котельнікової
Успішна історія випускниці Програми Симончук Галини
Успішна історія випускниці Програми Московченко Валерії
Успішна історія випускниці Програми Карпів Тетяни
Успішна історія випускниці Програми Віхрової Вікторії
Традиційна зустріч переможниць конкурсу 2014 року та учасниць програми "Перший крок до успіху"
"Крокую до успіху" - Белла Антонян-Шевчук, переможниця 2011 року.
Відео-історії проектів 2012 року
Успішні кроки переможниць програми. Наталія Кривой, місто Житомир
Історія одного проекту, Плюта Христина
«Успішні заходи поточного проекту» Кіт (Плюта) Христина, м. Львів, переможниця 2007 року.
«Історія одного проекту» - Заник Христина, переможниця 2007 року
«Крокую до успіху» - Чабаненко Тетяна (Костіна), переможниця програми у 2007 році. м.Сімферополь
«Історія одного заходу» - Вдовічен Анастасія, переможниця програми у 2010 році, м.Охтирка, Сумська обл.
«Крокую до успіху» - Гаврилова Анастасія, переможниця програми у 2008 році, м.Миколаїв
«Рік після перемоги» - Яна Вертеба, переможниця програми у 2010 році, м. Маріуполь
«Крокую до успіху» - Козлюк Ольга, переможниця програми у 2006 році. Рівненська обл., с.Камянка
«Крокую до успіху» - Дехтярьова Оксана, переможниця програми у 2007 році. м.Луганськ
Щербакова Валерія. Запорізька обл., м. Мелітополь Проект «Шукачі скарбів».
Твардовська Віта Миколаївська обл., м. Снігурівка Проект «Здорова дитина - здорова нація».
Самійленко Юлія Полтавська обл., с. Нові Мартиновичі Проект «Души криниця».
Созонік Ольга Волинська обл., м. Луцьк
Багацька Любов Запорізька обл., м. Токмак Проект: «Молодіжна інформаційна сторінка «Медіа-палітра»
Мігалі Жанна Закарпатська обл., м. Ужгород Проект: «Нова сім’я»
Козаченко Ольга (Балюк Наталія) Львівська обл., м. Львів
Білоусенко Юлія - Кривой Наталія Житомирська обл., м. Житомир Проект: «Соціалізація жіночої студентської молоді, в тому числі молодих матерів».
Штеюк Уляна Львівська обл., с. Вовків. Проект: «Відновлення театрально-обрядових традицій села Вовків».
Акопян Каріне. Кіровоградська обл., м. Кіровоград Проект: «Рівний доступ»
Алексійчук Христина. м. Херсон Проект: «Зробимо Херсон чистим!»НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP