“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Успішні історії

Успішна історія випускниці Програми Марини Шегери

Марина Шегера: “Надійся на краще і не бійся робити перші кроки до мети!”


Завдяки програмі “Перший крок до успіху” ще одна її учасниця Марина Шегера реалізувала свій перший в житті проект! І варто зазначити, що дуже успішно та талановито.

Взяти участь у програмі дівчину підштовхнув Іван Кульчицький, який був свого часу її викладачем з тайм-менеджменту. Якось він обмовився, що його дружина Наталія Костюк перемогла колись у даному проекті і могла б все докладно розповісти. Поспілкувавшись із Наталею, дівчина вирішила брати участь. І не помилилась, адже опинилась серед переможниць програми.

Проект, який запропонувала для реалізації Марина, отримав назву “Епоха нових лідерок” та був присвячений формуванню лідерських якостей жінок в сучасних реаліях життя, націлений на те, щоб знайти нових лідерок серед жінок, активізувати саме жіноче лідерство у Львівській області: Я реалізувала ідею формування нових лідерок. Проводилися тренінги, семінари, які допомогли дівчатам здобути нові знання та навички, яким чином реалізувати себе в умовах сучасного суспільства”, — розповідає про свій проект Марина.

Незважаючи на те, що поняття лідер сьогодні дуже популярне, інтерпретувати його можна по-різному. Так, на думку Марини, сучасну жінку-лідера вирізняє не так цілеспрямованість, як те, що йти до мети варто з надійною командою: “ Колись більшість лідерів були чоловіки, а зараз все більше і більше лідерів проявляється серед жінок. Жінка-лідер – це та особа, що бачить ціль і йде до неї, та не сама. Вона зацікавлює у роботі команду, вислуховує поради та ідеї, бачить сильні сторони своїх колег і знає, де той чи інший член команди буде найбільш продуктивним. Така жінка готова взяти відповідальність на себе. Сьогодні переважає більш демократичний стиль лідерства. Сучасного лідера відрізняє неординарний підхід і мислення, стосовно залучення членів команди для досягнення цілі”, — ділиться своїми спостереженнями Марина.

Завдяки проекту 20 активних жінок Львівщини змогли пройти навчання з лідерства та розкрити свої приховані таланти, віднайти свої сильні сторони, обрати подальші орієнтири свого життя. Так, у межах проекту дівчата пройшли два тренінги, під час яких вчилися розставляти пріоритети у своєму житті, визначалися з тим, що для них є важливим на даний момент життя: сім'я, робота, які кроки до успіху вони повинні зробити і найголовніше — як їх зробити. Також розбиралися з тим, чи задоволені вони своїм фінансовим становищем, що б хотіли змінити у своєму житті у найближчій перспективі, вчились як розподіляти свій час та що потрібно зробити, щоб мрія стала реальністю. Своєрідною квінтесенцією проекту стало створення блогу для дівчат з однойменною назвою “Епоха нових лідерок”, де можна знайти багато корисної інформації з лідерства, а також чимало цікавинок про перебіг проекту.

Хорошим результатом проекту стало й те, що більшість учасниць, які брали у ньому участь, захотіли реалізувати свої власні проекти, почали пошук ідей, розробку концепцій. Хтось зумів зробити свій перший крок до мети, який так боявся зробити; інші — побороли невпевненість у собі. Кожна з дівчат під час проекту зустріла нових друзів, зав'язала нові знайомства та корисні контакти.

Сама Марина дуже пишається тим, як вдало пройшов проект і які результати він приніс для учасниць: “Приємно, що всі наші учасниці виявились дуже активними та цілеспрямованими, готовими негайно діяти, йти до нових звершень. Заслуговує поваги і той професіоналізм, який передали учасницям запрошені нами гості, із яким завзяттям працював із нами ментор, наші тренери. Їх неординарний підхід до проведених тренінгів та любов до своєї справи надихнули всіх нас, додали віри у себе, що варто йти до мети, реалізовувати все те, до чого прагне твоя душа. Мрій та вір у свої сили — такий висновок зробила більшість учасниць після проведених тренінгів”, — розповідає Марина.

Реалізовуючи свій перший проект, Марина відкрила у собі нові якості, зокрема — зрозуміла, що їй до вподоби згрупувати людей, об'єднати їх навколо якоїсь ідеї. До того ж, дівчина виявилась талановитим та відповідальним організатором. А ще — її вирізняє оптимізм та пунктуальність.

Під час реалізації проекту “Епоха нових лідерок” не обійшлось і без труднощів. Але в труднощах є свої переваги — впевнена Марина, оскільки вони сприяють росту та розвитку особистості: “Слабкою стороною, напевно було те, що це мій перший проект, і в деяких ситуаціях я б не змогла впоратись без свого ментора. Проте допомога ментора сприяла і моєму зростанню. Завдяки проекту я зрозуміла, що завжди варто надіятися на краще і не боятися робити перші кроки до мети. Саме тому успіх став логічним наслідком проекту. А саме те — що ми зуміли донести до дівчат, що у них відкрити, на що підштовхнути, до чого підготувати і їх мотивувати”.

Всі люди індивідуальні. І у кожного можна повчитись чомусь новому. Марина влучно підмічає, що якогось одного рецепту успіху не існує, який би був дієвим для всіх та усюди. У певних обставинах можна лише надати кілька порад. Так, підсумком проекту стало проведення круглого столу, де учасниці ділилися своїми історіями успіху, а також спільними зусиллями випрацювали надихаючі рекомендації для інших активних жінок. Зокрема, як наслідок реалізації проекту, дівчата винесли для себе кілька істин, а саме:

  • Неможливого не існує, існують лише наші власні обмеження!
  • Якщо ти цього хочеш, то гайда до дій!
  • Отримуй насолоду від життя!
  • Не втрачай натхнення!
  • Навчись любити себе, протистояти негараздам та встояти на життєвому шляху!
  • Якщо у тебе є власні переконання і ти вважаєш їх правильними, не відмовляйтесь від них, навіть якщо всі переконують тебе, що вони хибні!
  • Не опускай руки після першої невдачі – це все досвіт
Проект реалізовано за участі Агенції європейських інновацій, Львівська область.


Успішна історія випускниці Програми Філюти Катерини
Успішна історія випускниці Програми Салівончик Оксани
Успішна історія випускниці Програми Руслани Бондаренко
Успішна історія випускниці Програми Марини Шегери
Успішна історія випускниці Програми Мартинюк Ірини
Успішна історія випускниці Програми Юлії Котельнікової
Успішна історія випускниці Програми Симончук Галини
Успішна історія випускниці Програми Московченко Валерії
Успішна історія випускниці Програми Карпів Тетяни
Успішна історія випускниці Програми Віхрової Вікторії
Традиційна зустріч переможниць конкурсу 2014 року та учасниць програми "Перший крок до успіху"
"Крокую до успіху" - Белла Антонян-Шевчук, переможниця 2011 року.
Відео-історії проектів 2012 року
Успішні кроки переможниць програми. Наталія Кривой, місто Житомир
Історія одного проекту, Плюта Христина
«Успішні заходи поточного проекту» Кіт (Плюта) Христина, м. Львів, переможниця 2007 року.
«Історія одного проекту» - Заник Христина, переможниця 2007 року
«Крокую до успіху» - Чабаненко Тетяна (Костіна), переможниця програми у 2007 році. м.Сімферополь
«Історія одного заходу» - Вдовічен Анастасія, переможниця програми у 2010 році, м.Охтирка, Сумська обл.
«Крокую до успіху» - Гаврилова Анастасія, переможниця програми у 2008 році, м.Миколаїв
«Рік після перемоги» - Яна Вертеба, переможниця програми у 2010 році, м. Маріуполь
«Крокую до успіху» - Козлюк Ольга, переможниця програми у 2006 році. Рівненська обл., с.Камянка
«Крокую до успіху» - Дехтярьова Оксана, переможниця програми у 2007 році. м.Луганськ
Щербакова Валерія. Запорізька обл., м. Мелітополь Проект «Шукачі скарбів».
Твардовська Віта Миколаївська обл., м. Снігурівка Проект «Здорова дитина - здорова нація».
Самійленко Юлія Полтавська обл., с. Нові Мартиновичі Проект «Души криниця».
Созонік Ольга Волинська обл., м. Луцьк
Багацька Любов Запорізька обл., м. Токмак Проект: «Молодіжна інформаційна сторінка «Медіа-палітра»
Мігалі Жанна Закарпатська обл., м. Ужгород Проект: «Нова сім’я»
Козаченко Ольга (Балюк Наталія) Львівська обл., м. Львів
Білоусенко Юлія - Кривой Наталія Житомирська обл., м. Житомир Проект: «Соціалізація жіночої студентської молоді, в тому числі молодих матерів».
Штеюк Уляна Львівська обл., с. Вовків. Проект: «Відновлення театрально-обрядових традицій села Вовків».
Акопян Каріне. Кіровоградська обл., м. Кіровоград Проект: «Рівний доступ»
Алексійчук Христина. м. Херсон Проект: «Зробимо Херсон чистим!»НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP