Я вірю в кожну жінку! Проблема в тому, що не кожна жінка вірить в себе! І цю проблему потрібно вирішувати! Отож, найближчі роки мого життя будуть будуватися на мотивації до самостійності, самореалізованості, створенні підґрунтя для Всеукраїнської благодійної програми: «Мистецтво бути жінкою!» Запорожець Юлія, переможниця 2012 року.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні



Подписаться на рассылку




КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Успішні історії

Успішна історія випускниці Програми Салівончик Оксани

 

Оксана Салівончик: “Успішна жінка — це щаслива жінка, яка живе в гармонії із собою і світом!”

Центр підтримки громадських ініціатив “Чайка”, Рівненська область

Шлях до успіху Оксани був непростим. Незважаючи на те, що перешкод було багато і не все одразу вдалося, як того хотілося, дівчина реалізувала чудовий проект у межах програми “Перший крок до успіху”. Пробувала свої сили Оксана не один раз. У 2011 році дівчина стала випускницею програми “Перший крок до успіху” і брала участь в проекті міні-грантів. Та тоді, на жаль, не стала переможницею, оскільки на той час мала зовсім малий досвід реалізації проектів.

Незважаючи на невдачу, дівчина рук не опустила і продовжувала займатися громадською діяльністю. Ставши волонтеркою ГО “Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка"”, Оксана постійно долучалась до заходів, які проводила організація в різних напрямках і невдовзі стала тренеркою Рівненського навчального центру IDEA при організації. Тому коли  Український Жіночий Фонд вкотре оголосив конкурс проектів, не вагаючись знову спробувала свої сили! І цього разу вдача була на боці Оксани — спільно із “Центром підтримки громадських ініціатив "Чайка"” вона стала однією із переможниць та отримала можливість реалізувати проект “Молодь Рівненщини за життя без насильства”. Після завершення проекту, чудову ідею не було втрачено і ще одним своєрідним продовженням цього проекту став наступний “Залучення сільських жінок Рівненщини до процесу миротворення та поширення толерантності в громаді”, який Оксана реалізувала спільно з ЦПГІ “Чайка” за підтримки Українського Жіночого Фонду. Ідея цього проекту виникла з потреби, яка на сьогодні є дуже актуальною для нашого суспільства, — налагодження діалогу між місцевим населенням та внутрішньо переміщеними особами у час збройного протистояння між Україною та Росією.

Проект виявився дуже насиченим на різні активності, заходи, навчальні тренінги та привернув до себе увагу широкої громадськості: місцеве населення, ЗМІ, діячів культури.

Перший етап проекту був навчальним — було проведено три тренінги, у яких взяли участь 50 активних жінок з сіл Рівненської області, де зосереджено багато тимчасово переміщених осіб зі східних та південних областей України. На цих тренінгах учасниці вчилися мистецтву управління конфліктами, отримали навички мирної трансформації конфліктів, розбудови культури миру, а також засвоїли початкові знання з медіації. А ще — у навчальному форматі виконували цікаве та творче практичне завдання — відправились на пошуки успішних історій про жінок Рівненщини, які потім в усному форматі презентували на загальній зустрічі.

Другий етап проекту був не менш цікавим та насиченим і включав у себе елементи театрального мистецтва. Після того, як команда жінок-лідерок зібрала різноманітні успішні історії про жінок, які мають досвід подолання життєвих криз та позитивного виходу з конфліктних ситуацій, було відібрано 10 таких жіночих історій та представлено місцевій громаді у форматі соціальної вистави — “Театру простих історій”. Кожен актор театру презентував чиюсь жіночу долю, з усіма її щасливими моментами та негараздами, смутками, прикростями, складнощами, які було пережито, прожито та подолано. Кожна історія отримала емоційний відгук у глядачів. Крім акторів, що представляли історії успіху жінок, які вдало та гідно подолали життєві негаразди, у такому творчому заході також взяли участь місцеві аматорські, творчі колективи, а також дитячий танцювальний ансамбль. Свято проходило на базі обласної бібліотеки у Рівному, куди завітало чимало зацікавлених місцевих жителів, журналістів друкованих видань, радіо та телебачення.

Такий успіх проекту Оксана пояснює дуже просто: “На мою думку, наш проект зробили успішним дві речі. Перша — це те, що ми принесли у село нові знання — навички того, як керувати та подолати конфлікти мирним шляхом. Для сільської місцевості це абсолютно нові, але дуже важливі знання та вміння. Друга — ми не побоялися популяризувати ідею виходу з кризи, ідею миротворення, об'єднавши жінок (дружин, матерів) бійців АТО та жінок із сімей переселенців”, — розповідає Оксана.

За словами дівчини, участь у програмі “Перший крок до успіху” допомогла їй побороти власні упередження щодо реалізації складних проектів, що несуть подекуди непопулярні ідеї, заставляють замислитись та почути альтернативні “точки зору”, а ще — вірити у себе і ніколи не здаватися: “Незважаючи на те що з першого разу у мене не пішло все добре в реалізації проектів, я ніколи не опускаю руки та не падаю духом. Я борюсь за те, що вважаю правильним. Тому хай би які перешкоди будуть у мене на шляху, після досвіду участі у цьому проекті, я їх подолаю із оптимізмом та впевненістю в собі і своїй команді однодумців”, — ділиться своїм рецептом успіху Оксана. Крім того, що дівчина є успішною в проектній діяльності та досить активною у громадські роботі, вона понад 10 років є акторкою народного аматорського театру. Гра, театр, актори-колеги — це все допомагає їй творчо підходити до будь-якого завдання: “Нові ідеї я також, зазвичай, черпаю, занурюючись в творчість. Театр допомагає мені бачити надію та все те прекрасне, що нас оточує. І це мене надихає”.

Не дивлячись на те, що жінка-лідер повинна бути організована, комунікабельна, мудра та інколи навіть прагматична, для Оксани найголовніша якість сучасної лідерки у тому, щоб бачити прекрасне в людях і в тому що нас оточує: “А ще — позитивно ставитись до невдач і розуміти, що це не лише наші поразки, а й наші уроки, які ми маємо засвоїти та ніколи не повторювати. Найголовніше! Успішна жінка — це щаслива жінка, яка живе в гармонії із собою та світом!”




Успішна історія випускниці Програми Філюти Катерини
Успішна історія випускниці Програми Салівончик Оксани
Успішна історія випускниці Програми Руслани Бондаренко
Успішна історія випускниці Програми Марини Шегери
Успішна історія випускниці Програми Мартинюк Ірини
Успішна історія випускниці Програми Юлії Котельнікової
Успішна історія випускниці Програми Симончук Галини
Успішна історія випускниці Програми Московченко Валерії
Успішна історія випускниці Програми Карпів Тетяни
Успішна історія випускниці Програми Віхрової Вікторії
Традиційна зустріч переможниць конкурсу 2014 року та учасниць програми "Перший крок до успіху"
"Крокую до успіху" - Белла Антонян-Шевчук, переможниця 2011 року.
Відео-історії проектів 2012 року
Успішні кроки переможниць програми. Наталія Кривой, місто Житомир
Історія одного проекту, Плюта Христина
«Успішні заходи поточного проекту» Кіт (Плюта) Христина, м. Львів, переможниця 2007 року.
«Історія одного проекту» - Заник Христина, переможниця 2007 року
«Крокую до успіху» - Чабаненко Тетяна (Костіна), переможниця програми у 2007 році. м.Сімферополь
«Історія одного заходу» - Вдовічен Анастасія, переможниця програми у 2010 році, м.Охтирка, Сумська обл.
«Крокую до успіху» - Гаврилова Анастасія, переможниця програми у 2008 році, м.Миколаїв
«Рік після перемоги» - Яна Вертеба, переможниця програми у 2010 році, м. Маріуполь
«Крокую до успіху» - Козлюк Ольга, переможниця програми у 2006 році. Рівненська обл., с.Камянка
«Крокую до успіху» - Дехтярьова Оксана, переможниця програми у 2007 році. м.Луганськ
Щербакова Валерія. Запорізька обл., м. Мелітополь Проект «Шукачі скарбів».
Твардовська Віта Миколаївська обл., м. Снігурівка Проект «Здорова дитина - здорова нація».
Самійленко Юлія Полтавська обл., с. Нові Мартиновичі Проект «Души криниця».
Созонік Ольга Волинська обл., м. Луцьк
Багацька Любов Запорізька обл., м. Токмак Проект: «Молодіжна інформаційна сторінка «Медіа-палітра»
Мігалі Жанна Закарпатська обл., м. Ужгород Проект: «Нова сім’я»
Козаченко Ольга (Балюк Наталія) Львівська обл., м. Львів
Білоусенко Юлія - Кривой Наталія Житомирська обл., м. Житомир Проект: «Соціалізація жіночої студентської молоді, в тому числі молодих матерів».
Штеюк Уляна Львівська обл., с. Вовків. Проект: «Відновлення театрально-обрядових традицій села Вовків».
Акопян Каріне. Кіровоградська обл., м. Кіровоград Проект: «Рівний доступ»
Алексійчук Христина. м. Херсон Проект: «Зробимо Херсон чистим!»



НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP