Успішні історії
«Крокую до успіху» - Чабаненко Тетяна (Костіна), переможниця програми у 2007 році. м.Сімферополь
Перший крок до нового життя
Все це почалося так давно, і зараз, напевно, самий влучний час згадати, що трапилось за минулі роки. Тоді – юна студентка першого курсу, тепер – випускниця вузу. Лише п’ять років, але за ними ціле життя, і Перший крок до успіху став вікном у це життя, визначив, яким воно буде.
Подана заявка, довге очікування (тоді мені здавалось, що це тривало вічність) – і успіх! Перший успіх! Запрошення в Київ і унікальна можливість прийняти участь не лише у тренінгах Українського Жіночого Фонду, а й у міжнародному саміті Vital Voices. Цей час був незабутнім! Знайомство з жінками-лідерками з України і з-за кордону, дух лідерства, яким, здавалось, було наповнене повітря, різноманітні зустрічі і обговорення самих нагальних проблем. Все це здавалось казкою. А потім – написання проекту і усвідомлення своєї відповідальності за його реалізацію. Нові тренінги у Києві, отримання фінансування і важка і зовсім незнайома робота, що чекала попереду. І якщо тренінги Українського Жіночого Фонду були першими, в яких я приймала участь, то, реалізуючи проект, я сама мала проводити їх, і не тільки з дітьми, а й з дорослими людьми, вчителями та батьками. Як це було не просто! А як було лячно! Але в мене була підтримка, і не лише від Українського жіночого фонду, а й від мого наукового керівника, людини, від якої я дізналась про Перший крок до успіху, через громадську організацію якої проходило фінансування проекту, яка допомагала мені з втіленням його у життя, а потім відкрила для мене гендерні дослідження.
Ось позаду залишився Перший крок до успіху, нам вдалося втілити проект у життя. Я багато чому навчилась, а головне – стала більш впевненою у собі. Але що чекало попереду? Я заглибилась у навчання, яке, безумовно, було для мене дуже важливим. Виявилось, що і у цьому якості лідерки дуже допомагають: бути активною на практичних заняттях, відстоювати свою точку зору, захищати свою наукову працю на конференціях і при захисті курсових робіт, змагатись з кращими студентами України на Всеукраїнській олімпіаді. А як лідерські якості знадобилися мені, коли почалась практика і я мала залишатися один на один зі школярами, від яких можна і треба було чекати усього! Зорганізувати гомінливих п’ятикласників, поставити з ними виставу, викладати старшокласникам, які виглядають дорослішими за тебе…
Та на протязі цих років я займалась не лише навчанням за основною спеціальністю. У нашому місті мала можливість приймати участь у різноманітних тренінгах для громадських організацій, зацікавилась гендерними дослідженнями, зайняла 1 місце у Кримському республіканському конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів, студентів та аспірантів з проблем гендерної рівності у номінації «Гендер в разрезе научных дисциплин». Цікаві події відбулись наприкінці 2010 року. Спершу я змогла прийняти участь у Круглому столі, що був присвячений вивченню проблеми реалізації Закону «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» в Криму на прикладі реалізації рівних прав та можливостей чоловіків. А потім я стала однією із учасниць команди громадської організації Центр «Жіноча ініціатива». Ми прийняли участь у Всеукраїнській акції «Безпечно для жінок – безпечно для всіх» і провели аудит безпеки території у нашому місті на прикладі дороги студенток від навчального корпусу до студмістечка. Це виявилось значно цікавіше, ніж здавалось, а результати дослідження ми змогли представити на круглому столі «Інноваційні стратегії подолання гендерного насильства. До 100-ої річниці відзначення Міжнародного дня прав жінок» та в рамках форуму «Україна – суспільство рівних можливостей», що проводились на початку березня цього року у Києві. Вражень від форуму залишилось безліч, стільки нових знань, нової інформації! І ми привезли нові знання до Сімферополю, і це вдихає свіже повітря в наше життя і в нашу діяльність. Відчуваю, що попереду ще багато нового.
А зараз я розумію, що п’ять років мого навчання підходять до кінця. Для мене ці роки, можна сказати, отримало кільцеву композицію. Починала я з Першого кроку до успіху, який підтримав мої починання у боротьбі з домашнім насильством. Зараз через проект «Безпечно для жінок – безпечно для всіх» я доторкнулась до проблеми гендерного насильства, а на Форумі «Україна – суспільство рівних можливостей» отримала нову інформацію і познайомилась з досвідом боротьби громадських організацій з проблемою домашнього насильства. Коло замкнулось. Попереду нове життя, і я сміло вступаю у нього, бо я – лідерка, я впевнилась у цьому багато у чому завдяки Першому кроку до успіху та подальшій діяльності, я реалізувала себе як лідерка у своїй родині і змогла у найважчі часи взяти на себе ведучу роль. Я впоралась з перепонами, тепер в мене нова, молода сім’я, і я знаю, що в ній я ніколи не стану жертвою домашнього насильства і не забуватиму, що я – лідерка.
Успішна історія випускниці Програми Філюти Катерини
Успішна історія випускниці Програми Салівончик Оксани
Успішна історія випускниці Програми Руслани Бондаренко
Успішна історія випускниці Програми Марини Шегери
Успішна історія випускниці Програми Мартинюк Ірини
Успішна історія випускниці Програми Юлії Котельнікової
Успішна історія випускниці Програми Симончук Галини
Успішна історія випускниці Програми Московченко Валерії
Успішна історія випускниці Програми Карпів Тетяни
Успішна історія випускниці Програми Віхрової Вікторії
Традиційна зустріч переможниць конкурсу 2014 року та учасниць програми "Перший крок до успіху"
"Крокую до успіху" - Белла Антонян-Шевчук, переможниця 2011 року.
Відео-історії проектів 2012 року
Успішні кроки переможниць програми. Наталія Кривой, місто Житомир
Історія одного проекту, Плюта Христина
«Успішні заходи поточного проекту» Кіт (Плюта) Христина, м. Львів, переможниця 2007 року.
«Історія одного проекту» - Заник Христина, переможниця 2007 року
«Крокую до успіху» - Чабаненко Тетяна (Костіна), переможниця програми у 2007 році. м.Сімферополь
«Історія одного заходу» - Вдовічен Анастасія, переможниця програми у 2010 році, м.Охтирка, Сумська обл.
«Крокую до успіху» - Гаврилова Анастасія, переможниця програми у 2008 році, м.Миколаїв
«Рік після перемоги» - Яна Вертеба, переможниця програми у 2010 році, м. Маріуполь
«Крокую до успіху» - Козлюк Ольга, переможниця програми у 2006 році. Рівненська обл., с.Камянка
«Крокую до успіху» - Дехтярьова Оксана, переможниця програми у 2007 році. м.Луганськ
Щербакова Валерія. Запорізька обл., м. Мелітополь Проект «Шукачі скарбів».
Твардовська Віта Миколаївська обл., м. Снігурівка Проект «Здорова дитина - здорова нація».
Самійленко Юлія Полтавська обл., с. Нові Мартиновичі Проект «Души криниця».
Созонік Ольга Волинська обл., м. Луцьк
Багацька Любов Запорізька обл., м. Токмак Проект: «Молодіжна інформаційна сторінка «Медіа-палітра»
Мігалі Жанна Закарпатська обл., м. Ужгород Проект: «Нова сім’я»
Козаченко Ольга (Балюк Наталія) Львівська обл., м. Львів
Білоусенко Юлія - Кривой Наталія Житомирська обл., м. Житомир Проект: «Соціалізація жіночої студентської молоді, в тому числі молодих матерів».
Штеюк Уляна Львівська обл., с. Вовків. Проект: «Відновлення театрально-обрядових традицій села Вовків».
Акопян Каріне. Кіровоградська обл., м. Кіровоград Проект: «Рівний доступ»
Алексійчук Христина. м. Херсон Проект: «Зробимо Херсон чистим!»